שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> אומנות -> גלריה- צילום
הוסף עכשיו מאמר למדור :
גלריה- צילום
 

אופנה וצלמים


fashion
 
 

תחום האופנה מטבעו מושך אליו המון צלמים, זה בגלל שהתחום הזה מגלם בתוכו הרבה אלמנטים שצלמים אוהבים.

צילום קודם כל חייב לבוא קודם כל מאהבה למקצוע מאחר ומדובר על מקצוע שהוא סוג של אומנות, אך בתוך תחום הצילום יש המון נישות קטנות שצלמים יכולים לפנות אליהן.
בדיוק כמו שעורך דין מתמחה בנישה מסויימת ועובד רק בה, גם בצילום המצב האידיאלי הוא שצלם מתמחה בנישה מסויימת שהוא אוהב יותר מאחרות או שהיא מכניסה יותר מאחרות.
הבעיה בצילום ובפרט בשוק הישראלי הוא שבשנים האחרונות הצילום הפך להרבה יותר נגיש וזול למשתמש ולכן המוני אנשים נוהרים לתחום הזה.
בעבר צילום היה הרבה יותר מסובך ודרש ניסיון של שנים כדי להגיע לרמת צילום טובה, היום עם הכרטיסים הדיגיאליים שהחליפו את סרטי הצילום, המחשב שהחליף את ההדפסות, והפוטושופ שמאפשר לתמרן ולתקן כל תמונה כמעט כל אחד יכול להפוך בתוך שבועות לצלם מקצועי.

הדבר הזה גרם לכך שהתחרות בשוק הצילום היא כל כך גבוהה שרוב הצלמים לא יכולים להרשות לעצמם להתמקד ולשווק את עצמם רק בנישה אחת במדינה שהיא גם ככה קטנה ומספר הלקוחות בה מוגבל.
אז צלמים מפרסמים את עצמם במספר תחומים ותחחום האופנה הפך למעין מגנט שכמעט ואין צלם בישראל שלא מנסה להתעסק בתחום הזה.
צילום בוקים זה הכנסה די מהירה ופשוטה, יש הרבה לקוחות מסחריים שצריכים קטלוגים, יש המון סוכנויות דוגמנות, וכמובן שלא מזיק שהעבודה עצמה היא עם בנות יפות.

מגלישה מהירה בפייסבוק רואים שכל צלם צעיר שרק סיים קורס רושם שהוא צלם אופנה ומתחיל לצלם בוקים על ימין ועל שמאל לכל בחורה שרק מבקשת.

כל הדבר הזה הוריד דרסטית את הרמה של כל התחום של צילום אופנה. 
רוב הלקוחות גם הפרטיים וגם המסחריים הקטנים לא יודעים לזהטת בין צלם אופנה אמיתי ובין צלם חצי מקצועי. ובניגוד לנישות אחרות קשה מאוד רק מצבירת ניסיון להפוך מצלם אופנה רע לצלם אופנה טוב. החוש והעין לאופנה זה משהו שנולדים איתו וקשה לרכוש אותו מלימוד.

לכל בחורה שנייה יש בפייסבוק איזה בוק נוראי שהיא חושבת שהוא שיא היופי, ורק הבנות שניגשות עם הבוקים האלו לסוכנויות דוגמנות מגלות שם האת האמת על הבוק שלהן.

אם אתם מחפשים צלם נסו לעשות את שיעורי הבית שלכן ולהימנע מצלמים חצי מקצועיים. יש לא יותר מ 30-40 צלמי אופנה מוכרים וטובים בישראל. חבר'ה מוכרים יותר שמצלמים גם עבור סוכנויות כמו רון קדמי, רפאל מזרחי, רונן פדידה, אלכס ליפקין, שי יחזקאל זה חלק מהשמות שבבירור קצר באינטרנט רואים ששמם מופיע הרבה ולטובה.

 

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה