שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> אומנות -> גלריה- צילום
הוסף עכשיו מאמר למדור :
גלריה- צילום
 

הדפסה על קנבס


תומר כהנא

פוטו קנבס - אמנות צילום יחודית ואיכותית המקנה ללקוחותיה אפשרויות רבות ליצור את המתנה המושלמת.

 
 

הדפסה על קנבס:

בד קנבס נמנה בן הבדים החזקים, העמידים והאיכותיים ביותר שיש כיום. בעבר השימוש בבד הקנבס היה ליצירת מפרשי ספינות ואוהלים. במאה ה - 14 השתמשו לראשונה בקנבס למטרות אומנותיות. תחילה היו מצפים את יריעת הקנבס בחומר מיוחד שמנע מהצבע לחלחל אל תוך סיבי הבד ולאחר מכן ציירו עליו עם צבעי שמן.

השימוש בבד קנבס:

עם השנים השימוש בבד קנבס גדל והתפתח לכיוונים נוספים. ציירים שהיו מעוניינים להעתיק את יצירות האומנות שלהם יצרו העתקים של התמונה המקורית על בדי קנבס, עם הזמן התפתחה התעשייה והציעה את שירותיה לציבור הרחב. עם  התפתחות הטכנולוגיה בשנים האחרונות אנו עדים לשינויים המתחוללים בתחום פיתוח התמונות, וכיום אחד הבדים הנפוצים ביותר להדפסת תמונות הוא ללא ספק בד הקנבס.

טכנולוגיית הדפסת תמונות על בד קנבס:

הטכנולוגיה של הדפסת תמונות על בד קנבס צברה תאוצה בגלל היתרונות הרבים של תמונה על קנבס. תמונה על בד קנבס מאפשרת הדפסה של תמונות באיכות גבוהה מאוד שתשמור על חדות הצילום לאורך הזמן. הדפסה על קנבס מספקת לנו מגוון רחב וגדול יותר של אפשרויות, אנו יכולים לעצב את התמונות שלנו, להוסיף אפקטים וצבעים. אנו יכולים לבחור את הגודל הרצוי עבור התמונה שלנו, אנחנו יכולים לצפות את הקנבס וכך להגן עליו מאבק ומחשיפה לאור. בנוסף, כאשר מדפיסים על קנבס ניתן להדפיס גם תמונות ישנות שאינן באיכות טובה ולשפר את האיכות שלהם.
תמונה על קנבס היא גם אחת המתנות היפות ביותר שניתן להעניק למישהו, ואכן מתנה כזאת הפכה לפופולרית מאוד בימינו. באמצעות הדפסת תמונה על קנבס אתם יכולים לעשות קולאז' תמונות למישהו וכך להזכיר לו את כל הרגעים היפים שחוויתם יחדיו.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה