שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2448
מאמרים: 7482
Like: 59
מאמרים -> אומנות -> גלריה- צילום
הוסף עכשיו מאמר למדור :
גלריה- צילום
 

חשיבות ציוד גיבוי


קובי אסטנג
 
 

חשיבות ציוד גיבוי אצל צלם חתונות

לאחרונה אני נתקל בהרבה צלמי חתונות שעובדים ללא ציוד גיבוי אומנם רובם מהם מתחילים, אך זה בטח לא תירוץ. החשיבות של ציוד גיבוי אצל צלם חתונות היא ברורה וחשובה מאוד, הסיטואציה שצלם חתונות או כל צלם יתקע פתאום ללא מצלמה שיכולה לתפקד היא נוראית, אך לפעמים יש מקרים שסיטואציה זאת יכולה איך שהוא נסלחת אם זה צילום טראש דה דרס עוד איך שהוא אפשר לעשות את זה יום למחרת כך גם לגבי צילומי בוק בת מצווה, אך בצילום אירועים ובמיוחד צילום חתונה זה כבר לא נסבל ושום תירוץ לא יכול להיות לצלם חתונות על עוגמת נפש שהוא עשה לזוג. לרוב הצלמים קשה להאמין שיקרה משהוא למצלמה שלהם האמת כולם מאוד אמינות אך יש מקרים ואפילו לא מעטים שהיו להרבה צלמים שהמצלמה הפסיקה לתפקד ללא קשר לאמינות שלה כמו במהלך צילומי טראש דה דרס אפה לי המצלמה לים, הנזק שנגרם לי הוא עצום אבל בגלל ציוד גיבוי שהיה לי המשכתי לעבוד, עוד דוגמא במהלך צילום חתונה היה לי ששתי המצלמות שלי לא רצו לעבוד סיטואציה מפחידה אך מזלי היה שלצלם השני גם ציוד גיבוי בשבילי, דבר שחובה מצדו, נכון שמקרים אלה נדירים ביותר אבל הם קוראים. ואם הם מתרחשים ואין לכם לצלמי חתונות ציוד גיבוי אז הם עלולים. להסתבך בתביעה של עשרות אלפי שח.

מצלמות גיבוי

נכון יש את המצלמה שהצלם מאוד אוהב וסביר להניח שהיא נחשבת לעמידה ואמינה מאוד אבל חייב גם מצלמה לגיבוי, כי תמיד המצלמה יכולה ליפול עם זה לים במקרה של צילומי טראש דה דרס, להירטב מהגשם בצילומי חוץ של הזוג,  או אחד האורחים שופך על זה את שתיה שלו בלי כוונה, חבטות חזקות ועוד הרבה סיבות לכן מצלמה לגיבוי היא על גדר חובה, לא חייב להיות המצלמה היקרה ביותר אבל בהחלט צריך להיות מצלמה ראויה שתביא תמונות טובות.

עדשות

ככל שיהיה אמין זה עדיין לא יהיה חזק ואמין כמו המצלמה חוץ מהסיבות שצוינו לגבי הדברים שיכולים להיות במצלמה שזה כמובן רלוונטי גם לגבי העדשה,  העדשה חשופה יותר לכשל מכאני, לא פעם קרה לי ולהרבה צלמי חתונות, הפוקוס הפסיק לעבוד או לפקס כראוי, לכן עדשות. נוספות שיכולות לתפקד לכל סוג של צילום ובזמן החתונה זה על גדר חובה.

מבזקים

כמות המבזקים שנפלו לי לים או לחולות במיוחד בצילומי טראש דה דרס הם רבים מידי בשביל שאני יזכור, לצלם חתונה בלי מבזק כמעט לא אפשרי בטח לא רצוי, וכיום כמעט כל צלם חתונות מצלם עם מבזקים בשימוש ידני וללא טכנולוגית ה ttlמזלנו הוא שהיום מבזקים ללא תכנולוגית ttlעולים מאוד זול וכמעת לכל צלם חתונות יש הרבה מבזקים כאלה בגלל השימוש בהם בצורה חיצונית.

בטריות

הסיכוי שלא יגמר הסוללה של המצלמה היא כמעט אפסית לכן רצוי כמה סוללות רזרבות כמו כן בטריות למבזקים רצוי שיהיה לא מעט מהסוג הטוב .

ציוד גיבוי נוסף שלא כשור לצילום

בגדים קורא לא מעט שהם מתלכלכים או נרטבים וממש לא נח לעבוד כך

גלגל רזרבי לרכב במצב תקין, לא תירצו שהפנצ'ר באוטו ימנע ממכם להגיע בזמן לחתונה שאתם צריכים לצלם.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה