שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2540
מאמרים: 7581
Like: 59
מאמרים -> אומנות -> גלריה- צילום
הוסף עכשיו מאמר למדור :
גלריה- צילום
 

ימי גיבוש לחברות


tkidum

tkidum

 
 

 

 ימי גיבוש לחברות \  יוםגיבוש

אתם מרגישים שהעבודה מעמיסה נפשית על העובדים שלכם? האווירה במשרד מתוחה ולחוצה? רוצים קצת לתת להם תחושה טובה על מנת להטעין להם את הסוללות מחדש? אבל איך עושים זאת? יום גיבוש הוא ה"ממתק" הטוב והטעים שיצור תחושה של סיפוק והנאה ממסגרת העבודה. העובדים אוהבים להרגיש שמעריכים אותך ובעקבות כך מתגמלים אותך וזאת תוכלו להשיג בעזרת ימי גיבוש לחברות. יום מפנק עם נוף ירוק שגורם להם רק לחייך ולשמוח, יפיק מהעומס והמתח. השגרה לפעמים מעייפת ולכן צריך לצאת ממנה לעיתים. מעבר לכך זה יום שבו העובדים שלכם יתגבשו, יכירו אחד את השני יותר טוב ולא באווירה סגורה בתוך משרד, הרי לכל אחד מאתנו יש אמביציה להגיע לעבודה רק כשאנחנו מרגישים כמו בבית.

השפעתו של יום גיבוש

המוטיבציה אצל העובדים תתחזק ותשמר. ככל שתשקיעו בהם, בנוסף לעבודה במשרד, כמו ימי כיף וימי גיבוש – כך הם יעריכו יותר את העבודה וישקיעו. חשוב לחדש ולרענן את התחושות של העובד, משום שהחיבור שלו ושל העבודה מאוד חשוב, כדי שיעבוד כמו שצריך וזה משתלם לכם ולו. ימי גיבוש לחברות יכולים להיות אתגריים ומשחררים נפשית, כמו למשל: טרקטורונים, קיאקים, פארק מים ועוד. אך אלו משפיעים למספר ימים או חודש חודשיים על האופן שבו העובד יעבוד ולא לטווח הרחוק. אם אתם מעוניינים לעשות ימי גיבוש מושקעים ובאמת ליצור תקשורת מעמיקה ולעבוד על שיתוף הפעולה בין העובדים, רצוי שתבחרו את אחת האופציות הבאות: סדנאות על החיים, חוויות טבע ועוד.

 

עובדים יעילים

אם אתם מעוניינים לשמור על העובדים שלכם "קרוב" מה שנקרא ושלא יתפטרו כל שני וחמישי אנשים, חשוב שתראו ותוכיחו שאתם משקיעים בהם מעבר לשעות העבודה. מעצם היותנו בני אדם, אנחנו מעריכים ורוצים שיראו לנו חום ואהבה ושרוצים אותנו בסביבה, לא מלית ברירה אלא כי אנחנו בעלי ערך. ימי גיבוש לחברות מוכיחים זאת מבלי להוסיף מילים. עצם זה שתעשו זאת כל תקופה מסוימת, אתם כבר תחושו בהבדל. יום גיבוש ייצור חברויות חדשות בין העובדים ויקרב אותם, הרי איך משרד הופך למצליח? ברגע שהעובדים שלו משקיעים את כל כולם ומשתפים פעולה אחד עם השני.

 

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה