שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> אומנות -> גלריה- צילום
הוסף עכשיו מאמר למדור :
גלריה- צילום
 

יתרונות צילום המגנטים לאירועים


מוטי תי
 
 

 

ידוע היום שכמעט בכל אירוע יש את שירות תמונות המגנטים, הרבה בעלי אירועים לרוב בחתונות אוהבים להזמין את השירות למגוון אירועים, גדולים וקטנים, עסקיים או פרטיים וכן הלאה...

שירות המגנטים חייב להתבצע בצורה מקצועית ובנדיבות אחרת אין הנאה לאורחים ביום האירוע הגדול והמיוחד שלכם, חברות מגנטים רבות מספקות את שירות המגנטים ומתוכן ניתן לראות המון בעלי חברות לשירותי אטרקציות וגימיקים לאירועים שמספקות לכם את השירות וחוסכות על חשבון הלקוח את עלויות החומרים.

החומרים שאיתם עובדים חברות המגנטים בחתונות באירועים אחרים הם:

1.      נייר פוטו

2.      דפי למינציה

3.      דפי מגנט ועוד...

נייר פוטו הוא נייר שמתאים ביותר להדפסת תמונות מגנטים לחתונה או לכל אירוע אחר, ישנם חברות מגנטים שחוסכות בעלויות ומשתמשות בניירות רגילים תמונות מגנטים כאלו נראות רע ולא מחזיקות מעמד לחודשים רבים וכל שכן לא מחזיקות מעמד לשנים הקרובות, הנייר הממוצע היום שבו משתמשות חברות המגנטים הוא הנייר של 180 גרם ובעובי של 260 גרם, כל אותם חברות מגנטים אשר מספרות סיפורים ללקוחות שלהם שככול שנייר הפוטו עבה יותר ככה המגנטים איכותיים יותר זה שקר וכזב ואין שחר לעניין הזה.           

ככל שנייר התמונה עבה יותר ככה המגנטים יכולים להיתקלף מהר יותר וכתוצאה מכך המגנטים יקצרו את חייהם, בימינו שצילום תמונות המגנטים לאירועים הפך לחלק מהאירועים ניתן לראות חברות רבות שמספקות תמונות על שכבת מגן מיוחדת ששומרת על התמונה שלא תדהה  ותראה כמו חדשה גם שעוברים השנים.

דפי הלמינציה היא אחת החשובות בעבודה ושירות המגנטים, ככל שעובר הזמן יותר ויותר אנשים מבינים את זאת, חברה שלא מבצעת שכבת מגן לכל התמונות שלהם באירוע זו חברה שמזלזלת בלקוחות שלה ונותנת להם תוצר לא תקין כלל, לכן חשוב לבדוק לפני שסוגרים חברת מגנטים האם היא מספקת שכבת מגן לכל המגנטים שלה.

דפי המגנט המקובלים היום הם דפי מגנט 0.4 ס''מ, אלו הם מגנטים בעובי הנכון והמקובל שאמורים לבצע חברות המגנטים באירוע שלכם, יש חברות מגנטים לחתונה שרוכשות מגנט בעובי דק יותר וכך הם חוסכות מאות שקלים בהפרשי העלויות ביניהם, ישנם תמונות מגנטים שמודבקים על דפי מגנט בעובי 0.35 ס''מ אין לכך השפעה על איכות המגנטים או על חיי המדף שלהם כל אותם חברות מגנטים שמספקות מגנטים מכירות ורוכשות את החומרים שלהם לפי איך שנוח להם ואין נוסחה קבועה לפיתוח תמונות מגנטים איכותיים.

 

 

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה