שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2500
מאמרים: 7541
Like: 59
מאמרים -> אומנות -> גלריה- צילום
הוסף עכשיו מאמר למדור :
גלריה- צילום
 

מדוע החלטתי לעשות צילום הריון


vodplace
 
 

צילום הריון- למה ומדוע?

בעוד כעשרים שנה תוכלו להביט בתמונות האושר מתקופת ההיריון ולשמוח על כך שנתת לך ולידך את ההזדמנות לצפות באותה תקופה יפה..

אישה הריונית שלא נותנת מקום נכבד להיריון, שלא חשה את החוויה והיופי שבעניין, עלולה להעביר את התקופה במבוכה ולנסות להעביר אותה במהירות ככל הניתן. היופי שבתמונות הריוניות הן בכך שהן משנות את התפיסה השגויה הזו ומראות לך עד כמה את נשית וחיננית בכל זמן. צילום הריון מרחיב את האהבה לעצמך ולילד, עוד לפני שהגיע, מרחיב מקומות בלב שלא ידעת שקיימים בך.

>> דברים שלא ידעתם על הריון

צילום הריון- העצמת הנשיות:

נשים רבות לא ממש יודעות כיצד ליהנות מהתקופה. הן לא ממש בטוחות כי המראה ההריוני מחמיא להן ומחכות לרגע שבו הבטן רק תחזור להיות שטוחה. רגע לפני שאתן מנסות למחוק את הבטן והזיכרונות מתקופת ההיריון, כדאי לכן לדעת- בטן הריונית היא דבר נשי ויפה, היא מבליטה את החיות ומוסיפה אור וברק לפנים. צילום הריון הוא "המסמך" המתעד את התקופה המאירה הזאת ומוסיפה לה גוון מעניין נוסף- הפוזות אל מול המצלמה ואיכות התמונות שמוציאות אותך אישה זוהרת ומדהימה, כל זה רק מוסיף ומעלה את הביטחון העצמי ואת ההנאה שבתופעה זו.

צילום הריון- מזכרת מתקופה יפה:

צילום הריון הוא נכס. אנו מנסים להשאיר מזכרת מהתקופה ההיא וכל מה שיש לנו זו תמונה חטופה ולא ממש מחמיאה או זיכרונות יפים שלא תוכלו להמחיש אותם לילדכם. צילום היריון מהווה את המזכרת הטובה ביותר עבור תשעת החודשים הנפלאים הללו. עם תמונות מקצועיות ואיכותיות, תוכלו להראות אותם לכל מי שתחפצו, מבלי להתבייש בתוצאות.

>>> עוד על צילום הריון >>>

צילום הריון- התחדשות:

צילום הריון יכול להיות זמן איכות ויום כיף עם הבעל ומוסיף רעננות והנאה ייחודית לתקפות ההיריון. יש נשים שעושות צילום היריון בכל שלבי ההיריון, אחרות עושות ממש לפני הלידה על מנת לחוות את הרגעים האחרונים באושר ובחוויה מיוחדת. לקחת פסק זמן ולהרגיש את הבטן, את החיים המתחוללים בתוכה, מבלי להיות טרודה במטלות כמו בישול וכביסות, מעניק כוחות ומהווה את קפיצת הקרש לקראת הלידה המתקרבת.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה