שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2513
מאמרים: 7554
Like: 59
מאמרים -> אומנות -> גלריה- צילום
הוסף עכשיו מאמר למדור :
גלריה- צילום
 

מה לשאול צלם חתונות


משה נובק
 
 

 

צילום חתונות – מה צריך לשאול צלם חתונות ?

1. ציוד גיבוי– תוודאו שצלם החתונה שלכם מחזיק בזמן באירוע ובצילומי החוץ מצלמת סטילס ומצלמת וידאו      
נוספת, למקרה של תקלה בציוד.כיום גם רוב המצלמות מצלמות סימולטני, כלומר, על שני כרטיסים בו זמנית למקרה שכרטיס אחד "נדפק" בזמן העבודה, החומר עדיין קיים על הכרטיס הנוסף.

2. חיבור לסאונד אלחוטי – תוודאו שצלם הוידאו מתחבר באמצעות משדרים אלחוטיים ישירות לתקליטן על מנת להקליט סאונד באיכות גבוהה.

3. HD - כיום צילום HD  בפורמט רחב 16:9 נכנס כסטנדרט, שלא ימכרו לכם סיפורים על ה"איכויות" של המצלמות הישנות. זה היה נכון בעבר. כיום אל תתפשרו!

4. תאורה חיצונית (פלאשים) – תוודאו כי צלם החתונה עובד עם פלאשים חיצוניים. ישנם צלמים שעושים עבודה נהדרת באמצעות תאורה טבעית (שמש) אך בשעות הערב (תמונות שקיעה וכדומה) חייבים תאורה חיצונית.

5. מי הצלמים? – חשוב מאוד לדעת מראש מי הצלמים שמגיעים לצלם את האירוע ולראות עבודות ספציפיות של אותו צלם חתונות שמגיע. זה שראיתם בסטודיו אלבום חתונה עם תמונות מהממות אין זה אומר שכל הצלמים שעובדים בסטודיו יפיקו את אותה עבודה.

6. הגבלת זמן / תמונות – תוודאו שאין הגבלת זמן עבור צילום האירוע, וגם לא הגבלה בכמות התמונות.

7. נסיון – אם שכרתם את שירותו של סטודיו ותיק בתחום – לא בהכרח אומר שתקבלו עבודה טובה. העבודה תיקבע עפ"י רמת הצלם המועסק ע"י הסטודיו ולא ע"י השם או המוניטין שצבר הסטודיו. אם זאת, ודאו שאתם לא לוקחים צלם מתחיל ותתחקרו אותו קצת כדי לדעת מהי רמת ההבנה שלו בתחום.

8. צילומי חוץ – תוודאו שהצלם מכיר מקומות רבים לצילומים באיזור של הסלון כלות או של האולם, אי הכרה של מקומות יגרום לבזבוז זמן גדול ביום האירוע.

9. תוודאו שלא מגיע לצילומי החוץ צלם אחד שעושה גם וידאו וגם סטילס – כי העבודה תראה בהתאם. רצוי שיהיה בניפרד גם צלם סטילס וגם צלם וידאו.

10. תיקונים – תוודאו שמגיעים לכם תיקונים לסרט הוידאו ולעיצוב האלבום ללא תוספות תשלום, או לפחות במחירים סבירים. לפי המוסכם ביניכם.

טאצ' סטודיו - צילום חתנות


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה