שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2446
מאמרים: 7479
Like: 59
מאמרים -> אומנות -> גלריה- צילום
הוסף עכשיו מאמר למדור :
גלריה- צילום
 

מצלמת אקסטרים גו פרו | GoPro


יחי - מאיץ האתרים

אם גם אתם רוצים לקדם את אתרכם במאמרים איכותיים כנסו למאיץ האתרים וצרו קשר.

 
 

גו פרו / GoPro משמשת את כל מי שרוצה להנציח את הפעילות הספורטיבית שלו. גו פרו / GoPro מאפשרת חיבור והתקנה על כל משטח, האביזרים הנלווים מרובים ומגוונים, על ידי כך ניתן להתקין את מצלמת גו פרו / GoPro על אופנוע, גלשן, מצנח והרשימה עוד ארוכה.

 

צילומי מצלמת גו פרו / GoPro לצורכי שיתוף החוויה

כאשר משתמשים במצלמת גו פרו / GoPro למעשה יוצרים סרטון מדהים שמצולם בגוף ראשון. שיטת צילום זו מאפשרת למתבונן לראות מבעד לעיני המצלם, גלישת צוקים או קייט סרפינג הופכים להיות חוויות משותפות הן למצלם והן לצופה. אמנם כלל הצילומים במצלמת גו פרו / GoPro אינם מוכנים ישירות להצגה ונדרשת פעולת עריכה על ידי תוכנה מתאימה, הצילום למעשה הוא חומר גלם שאותו יש לערוך, אולם התוצאה היא ללא מתחרים, פשוט מושלמת.

 

קיץ, חורף, סתיו ואביב, צילום סביב סביב

גו פרו / GoPro היא מצלמה מאוד קשוחה, ניתן להתעלל בה כמעט בכל דרך ועדיין הצילום ייצא מושלם, מגוון האפשרויות להתקנה כל כך רב שאפילו על גג רכב או על גלשן סנובורד ניתך להתקין אותה. היתרון הבולט של מצלמת גו פרו / GoPro הוא שהיא עמידה בסוגים שונים של מזג אוויר, חום או קור אינם משפיעים על איכות הצילום, עצם העובדה שאין מכאניקה בתנועה אלא כל המצלמה היא למעשה כרטיס אלקטרוני ועדשה רחבה מאפשרים פעולות מגוונות במגוון סוגים של אתרים וטמפרטורות. כך שלדוגמה בעזרת תושבת דביקה ניתן למקם את המצלמה בחזית גלשן גלים ולצלם באין ספור זוויות את כל מהלך הגלישה, צילום זה מאפשר גם להבין וללמוד על אופי הגלישה העצמי ולשפר ולתקן על מנת שהגלישה הבאה תהיה טובה יותר. עמידות מצלמת גו פרו / GoPro מתאימה לסוגים שונים ומגוונים של ספורט אתגרי בכל עונות השנה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה