שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> אומנות -> גלריה- צילום
הוסף עכשיו מאמר למדור :
גלריה- צילום
 

צילום אירועים וצלם אירועים


seo top
 
 

צילום אירועים הוא אחד הנושאים המרתקים ביותר בעולם הצילום. כולנו עורכים אירועים שונים במהלך חיינו, ורובם הם אירועים בעלי משמעות מיוחדת עבורנו, במיוחד כאשר מדובר באירועים משפחתיים כמו בר מצווה, חתונה, ברית וכדומה. כאשר אנו עורכים אירוע בעל חשיבות, אנו רוצים לתעד אותו, לשמור משהו ממנו כמזכרת שתישאר איתנו לאורך זמן. לכן, אנו דואגים לצלם את האירוע באופן מקצועי. צלמי אירועים מצלמים עבורנו את האירועים הללו באופן מקצועי ואיכותי, ויוצרים עבורנו מזכרות ייחודיות מאירועים מרגשים ובלתי נשכחים.

 

מה כולל צילום אירועים?

 

צלמי אירועים מעניקים, לרוב, חבילות צילום גדולות אשר כוללות סוגים שונים של צילום. הבסיס של צילום בכל אירוע שהוא הוא, כמובן, צילום סטילס של האירוע לכל אורכו. צילום סטילס מאפשר לנו לקבל מזכרת מלאה של האירוע כולו, שלרוב גם מסודרת ומעוצבת בצורה נאה ומרשימה, אשר מהווה מזכרת נפלאה מן האירוע. בנוסף, צלמי אירועים מעניקים לרוב גם צילום וידאו, הסרטה של מהלך האירוע, כולל עריכה ותוספות, אשר יוצרות מזכרת נעימה לצפייה, איתה ניתן להיזכר באירוע כולו. חלקים נוספים של צילום באירועים כולל לעיתים קרובות צילומי סטודיו – של החתן והכלה, של נער בר המצווה או נערת בת המצווה, ועוד. צילומים אלה נערכים בסטודיו של הצלם, במקום האירוע עצמו או בחוץ, בחיק הטבע. כיום ישנה גם אפשרות של צילום מזכרות, כלומר צילום ופיתוח מהיר במהלך האירוע, על מנת להעניק לאורחים תמונה או מגנט אישי עם תמונתם מהאירוע. דבר זה נפוץ בעיקר בחתונות.

 

איך לבחור צלם אירועים?

 

צלם אירועים נבחן באיכות התמונות שלו, בתפיסות המיוחדות ובנעימות שלו – הצלם צריך להשתלב באירוע ולא להציק לאורחים במהלך הצילום. כדאי מאד לקבל המלצות על צלמי אירועים, על מנת לוודא שהצלם אכן אדיב ושנעים לעבוד איתו. כדאי גם לראות דוגמאות של תמונות וסרטים שצילם, על מנת להכיר את הסגנון ולבחור בצלם שסגנונו מתאים לעורכי האירוע ולסגנון האירוע. כמובן, מומלץ להשוות מחירים בין הצלמים השונים, ולבחור בצלם שהצעתו משתלמת ביותר – ביחס לתוצאה, כמובן.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה