שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> אומנות -> גלריה- צילום
הוסף עכשיו מאמר למדור :
גלריה- צילום
 

צילום אירועים, צלמי אירועים, צלם אירועים


seo top
 
 

צלמי אירועים

 

צלמי אירועים הם אנשים בעלי תפקיד חשוב ויקר במיוחד – להנציח אירועים שונים, אשר לרוב הם אירועים משמחים ומרגשים במיוחד, אירועים של פעם בחיים שאנשים מעוניינים לזכור תמיד. צלמי אירועים צריכים להיות אנשים בעלי כישורים ייחודיים למקצוע. כדי להיות צלם אירועים לא מספיק לדעת את יסודות הצילום, להכיר סוגי תאורה ולהשתמש בטכניקות צילום מתאימות. צלמי אירועים צריכים להיות גם סבלניים, קשובים ללקוחות ובעלי יכולת להתמודד עם אנשים רבים בו זמנית, מכיוון שצילום אירועים דורש מן הצלמים להיות נוכחים באירועים שבהם ישנם אנשים רבים ששמחים באירוע ורוצים להיות מצולמים בו בצורה הטובה ביותר. צלמי אירועים צריכים גם כישרון לתפוס את הרגעים המיוחדים באירוע, החל ברגע שבו החתן עונד את הטבעת על אצבעה של הכלה, ועד לריקוד חמוד של שני ילדים שחושבים שאף אחד לא שם לב אליהם.

 

איך לבחור צלם אירועים

 

כאשר בוחרים צלם אירועים לאירוע משמעותי, כדאי לבדוק האם הוא עומד בכל הקריטריונים הללו. כדי לבדוק זאת, כדאי לקבל המלצות על צלם אירועים טוב מאנשים קרובים אשר השתמשו בשירותיו. ההמלצות בוודאי יכללו לא רק את איכות התמונות אלא גם את התנהגותו של הצלם. לאחר מכן, כדאי להגיע לפגישה עם הצלם, על מנת לבדוק שני דברים חשובים. ראשית, את איכות התמונות שלו. בפגישה עם הצלם ניתן להתרשם מאלבומים שצילם ועיצב, מתמונות התלויות בסטודיו שלו וכדומה. שנית, בפגישה ניתן לוודא שאמנם ישנה כימיה עם הצלם, ולראות שהוא מבין את הצרכים הלקוחות שלו.

 

החשיבות של צילום אירועים

 

ישנם אנשים אשר נוטים לזלזל בחשיבותו של הצילום באירועים השונים. אך למעשה, צילום אירועים הוא חלק חשוב מאד מן האירוע, במיוחד כאשר מדובר באירוע מיוחד או חד פעמי. צילום אירועים מנציח את האירוע כולו, וכעבור זמן הוא משמש כזיכרון היחיד מן האירוע. לכן מומלץ להשקיע בצילום אירועים איכותי, גם אם במחיר יקר מעט יותר, כדי שיהווה בסופו של דבר מזכרת מושלמת של האירוע. עם זאת, אין צורך לבחור דווקא בצלם היקר ביותר. יש לבחון את העבודות של הצלם, ולבחור בצלם המשתלם ביותר.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה