שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2446
מאמרים: 7479
Like: 59
מאמרים -> אומנות -> גלריה- צילום
הוסף עכשיו מאמר למדור :
גלריה- צילום
 

צילום הריון – אין אושר גדול מזה


מיכל ז

מיכל ז

 
 

הריון הוא דבר נפלא, על אף כל הדברים הקשים שנלווים אליו כמו בחילות והקאות וכמובן כל הבדיקות שצריך במהלך חודשי ההריון. משום כך, חשוב להנציח את התקופה הזו, את כל תשעת החודשים.

הדרך הכי טובה להנציח חודשים מאושרים אלו היא כמובן לעשות צילום הריון מקצועי. היום יש הרבה צלמים ובעיקר צלמות שמציעות צילום הריון בחיפה או בקריות, ובערים ואזורים אחרים ברחבי הארץ, והכל כדי שלכל אישה תהיה את האפשרות לעשות תמונות איכותיות שלה עם העובר ששוכן בתוך רחמה.

איך לבחור את הצלמת?

אומנם יש גם כמה צלמים גברים שמציעים צילומי הריון, אבל נראה שהביקוש הגבוה ביותר הוא לצלמות. ככל הנראה, נשים בהריון מעדיפות לעשות צילום הריון בקריות או באזורים אחרים מפני שרק אישה כמוהן תוכל להבין את הרגשות והתחושות שלהן, גם אם היא עצמה מעולם לא הייתה בהריון או גידלה ילדים.

אם כן, הבחירה הפופולארית היא צלמות מקצועיות, השאלה היא איך אפשר לבחור את הצלמת הנכונה.

קריטריון ראשון שכדאי להתייחס אליו הוא כמובן המיקום, וככל שהצלמת נמצאת קרוב יותר אליכן, כך הצילומים יהיו נוחים יותר והצלמת גם תיקח פחות כסף אם היא זו שצריכה להגיע אליכן או לסט צילומים לפי בחירתכן.

דבר שני שצריך לעשות כדי לבחור את הצלמת הנכונה הוא כמובן להסתכל על עבודות קודמות שהיא עשתה. ככלל, כל צלמת מקצועית יודעת איך להוציא תמונות איכותיות, אבל לכל אחת יש את הסטייל שלה. אתם צריכים לבחור את זו שמציעה צילומים בסטייל שאתן מעדיפות.

ודבר שלישי שכדאי לשים לב אליו הוא הדינמיקה ביניכן לבין הצלמת. אתן הרי רוצות להרגיש איתן בנוח לאורך כל סשן הצילומים, ועד שאתן מקבלות את התמונות לידיכן. את הדינמיקה יש לבחון אחרי שנבחרה צלמת לפי מיקום וסגנון אישי.

להרגיש ביטחון בגוף המלא

בהריון, הגוף נעשה מלא ובעל מראה שמן יותר. אין אפשרות אחרת, ולכן כל אישה שרוצה לעשות צילומי הריון צריכה להיות בטוחה לגמרי בגוף שלה. אם נסתכל על הצד החיובי, סימני המתיחה הם בעייתיים הרבה יותר, והם מגיעים רק אחרי הלידה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה