שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> אומנות -> גלריה- צילום
הוסף עכשיו מאמר למדור :
גלריה- צילום
 

צילום מגנטים לאירועים - 3 טיפים לבחירה נכונה!


מוטי תי
 
 

 

מהו שירות מגנטים לאירועים?

שירות המגנטים הוא שירות שמתבצע על ידי צלם מקצועי שעובר בין כל האורחים ומצלם אותם לתמונות מגנטים שלאחר מכן מודבקות על לוח מיוחד וכך האורחים נהנים מכל אותם תמונות.

יש כמה חבילות שמציעים לכם ספקי שירות המגנטים לאירועים ואתם בוחרים לכם את החבילה המועדפת עליכם, מומלץ לבחור לאירועים גדולים את חבילת המגנטים ללא הגבלה כך שלא יפסקו לכם המגנטים באמצע האירוע ושישאר עד הסוף שזה מאוד מאוד חשוב כיום באירועים.

הטיפים החשובים בבחירת ספק תמונות מגנטים לאירועים הם:

1. שירות ואיכות טובים

2. עבודה עם חומרי גלם מקצועיים

3. צילום מקצועי

 

להלן נרחיב על הנושא בקצרה, בקשר לאיכות ושירות טוב יש לומר מספר מילים שהם חשובים מאוד בעבודה זו, אם וכאשר ספק השירות מעניק שירות ברמה גבוה לאורחים שלכם מובטח לכם לקבל עבודה טובה ומחמאות לאחר האירוע מהקהל שהיה נוכח באירוע ואם השירות לא יהיה מקצועי וטוב אז אפשר לומר שהאורחים לא יצאו מרוצים משירות תמונות מגנטים לחתונה שהזמנתם בשבילם לחתונה שלכם.

בהקשר לטיפ השני נאמר כמה מילים שהם למעשה חלק בלתי נפרד משירות המגנטים, עבודה עם חומרי הגלם האיכותיים מבטיחים עמידות לטווח ארוך בנוגע לאיכות המגנטים, ישנם מגנטים בעובי נמוך יותר מהעובי הרצוי לפיתוח תמונות המגנטים באירועים.

עובי הדפים ועובי המגנטים הוא דבר חשוב בעבודה. אם וכאשר אתם מזמינים את השירות תבדקו היטב שיש לאותו ספק שירות המגנטים חומרי גלם בגדלים הנכונים לדוגמה: נייר מיוחד בעובי 180 גרם ולא יותר ולא פחות אחרת כל תמונות המגנטים ידהו מהר מאוד ויתקלפו תוך זמן מאוד קצר.

צילום מקצועי חשוב מאוד לעבודת המגנטים, תתארו לעצמכם שמגיע אליכם לאירוע צלם שאינו מקצועי ומספק את שירות המגנטים ואתם מסתכלים מהצד ולא מבינים למה אין הרבה תמונות במהלך האירוע ובנוסף התמונות יוצאות עקומות, הכוונה לתמונות חתוכות ראש וכדומה, לכן יש חשיבות רבה לצלם להיות מקצועי כי רק על ידי כך יוכל אותו צלם להספיק ולפתח הרבה תמונות מגנטים לכולם, וכל האורחים שלכם יצאו מרוצים וידברו הרבה על האירוע המיוחד ש/לכם שלא שחכתם אותם גם בפרטים הקטנים ביותר באירוע.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה