שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2543
מאמרים: 7589
Like: 59
מאמרים -> אומנות -> גלריה- צילום
הוסף עכשיו מאמר למדור :
גלריה- צילום
 

שליטה! צילום מוצר עסקי


מורן אופיר
 
 
במאמר היום בחרתי לחלוק איתכם הקוראים אפילו עם במעט מהמחשבות וההתלבטויות שנתקלתי בהן באותה עת שהטילו עליי לבחור ולשכור צלם סטילס במאי האחרון לכבוד הולדת בני. אני כמעט בטוח שעבור חלק מכם היו את אותן תהיות שאני עברתי ועבור חלקכם יהיו בעתיד. לבטים פשוטות כמו: כיצד לבחור ומה המחיר המומלץ - בגלל זה בדיוק כתבתי בשבילכם מספר מסקנות:

צילום בתים

אני אתחיל ואציין שענף הצילום בישראל גדוש בחברות וסביר להניח שתמצאו מנוסים בצורה ניכרת וישנם מנוסים פחות בצורה משמעותית. בגלל זה, הטיפ הראשוןחשבו אם ישנו מישהו אשר נפגשנו , אדם שהייתי מורשם לטובה מהתמונות שהפיק. דרך העבודה זה היבט חשוב אך קודם כל לצלם חשוב שיהיה חוש טכני ושהמצלמה בשליטתו שזו למעשה תחנת הפתיחה.

שליטה

צלם מקצועי דבר ראשון חייב בקיא במצלמות ואביזרים בזכות זאת יוכל להפיק תמונות מרשימות גם מבחינת יכולת טכנית וגם מבחינה עיצובית רעיונית. לצערי, כשבדקתי אודות צלם לעבודה באותה עת הכרתי כמה וכמה צלמים מהתחום חסרי מקצועיות וזה בהחלט בא לביטוי בצילומים שביצעו, ראו הוזהרתם.

בטח תתהו איך לבחון יכולת טכנית? לרוב הלקוחות לא יהיה ידע טכני עם זאת לרוב האנשים ישנה יכולת הבחנה אסתטית בסיסית (גם לכם מגיע בוסט לאגו) שבעזרתה ניתן להבחין מתמונה טובה לבין תמונה חובבנית וגרועה, מסיבה זו אל תבדקו את נותן השירות במושגים כמו: פתיחת צמצם אלא בקשו ובדקו תמונות שצילם ב פרוייקטים קודמים - בחנו דברים כגון זוויות.

עצה 2:ציוד ואביזרים

תוודאו עם הצלם שלפניכם אילו עדשות יהיו בשימוש. צלם איכותי חייב להיות בעליו של ציוד צילום מקצועי ומספק לפרוייקטים שונים. זקוקים לצילום תקריבים וחסר לאדם זה את האביזר שאתם צריכים? המשיכו לאדם הבא אחריו! תמצאו מספר גדול של עסקים במדינתנו הקטנה.

מחירים משוערים: בתחום טווח מחיר גדול במיוחד אשר יהיה בנוי מן השעות ישקיע אותו אדם בלקיחת תמונות ומס' התמונות שיהיה עליו לערוך לכם. בעבור נותן שירות איכותי ותמונות מעולות יהיה עליכם לשלם 5000 וצפונה. יש אופציה לאתר עסקים מתחילים שידרשו סכום קטן יותר בצורה משמעותית, אך דאגו לזכור שהרגעים המיוחדים לא יחזרו לפיכך ההמלצה היא לשכור צלם איכותי.

ההמלצה האחרונה: אישיות ושירותיות הצלם

הצלם יבוא במגע עם כמה וכמה אנשים ומהותי שהוא יוכל לייצר קשר ראשוני טוב. מאיזו סיבה זה הכרחי הינכם תוהים כרגע? חשבו על אדם שאינו נחמד בעיניכם ידרוש לצלמכם... מרבית האפשרויות שלאו דווקא תביעו רצון. עקב כך, הקפידו שנותן השירות יהיה אדם חביב וחייכן כך שהאורחים יסכימו להצטלם

לסיכום, אם אתם מחפשים צלם מקצועי הכנסו ל-צילום מוצר אשר בו תמצאו מידע וטיפים - באתר זה מצאתי את הצלם שבחרתי, אין עליו. מקווה שעזרתי.

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה