שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> אומנות -> מוזיקה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מוזיקה
 
מי מאיתנו לא שומע היום שירים דרך יוטיוב? היום הדרך המקובלת לשמוע שירים היא דרך שירות סטרימינג כלשהו כשהדרך הכי פופולרית היא מיוטיוב. אני נתקל בהרבה מקרים שבהן כל קבל עם ועדה מבקש ממני להסביר לו איך מורידים שירים מיוטיוב. בדר"כ אני גם שואל "למה צריך להוריד את השירים מיוטיוב? הרי מאוד נח וקל פשוט להיכנס ליוטיוב ואז לשמוע את השירים שאנחנו רוצים", התשובה הקבילה שאני מכבד היא דווקא מזמרים שרוצים להתאמן על שירים מסויימים אבל הם לא תמיד נמצאים במקום שהטלפון שלהם קולט וויפי (wifi) בשביל להפעיל יוטיוב וזה דיי תוקע אותם.
המשך קריאה
הקלטת שיר במתנה יכולה להיות אופציה נהדרת עבור בני משפחה, חברים וקרובים. היתרון הגדול ביותר של מתנה מן הסוג הזה הוא שמדובר בחווייה בלתי נשכחת ולא במוצר מתכלה.
המשך קריאה
אתר מוסיקה הפכה להיות חלק גדול וחשוב של האינטרנט, הורדת שירים לאנדרואיד, לאייפון, לאייפד,מחשב, טלפון נייד, טאבלט, נגן ולהאזין למוזיקה שירים להורדה
המשך קריאה
בעזרת מאמר זה אנסה לבטל את הדעה הרווחת לגבי למידת נגינה באינטרנט.   
המשך קריאה
מאז ומעולם בהיסטוריה ובדת שלנו לשופר הייתה משמעות וסמליות רבות. שופר שימש את הכוהנים בימי בית המקדש לתקיעה במהלך ציון אירועים וחגים שונים.
המשך קריאה
ניתן לכנות רמקולים מוגברים כמעט המחזיק מרובה. הם מתאימים לתקליטנים או לנגנים, זמרים, מרצים וכל מי שמופיעים בפני ציבור קטן יחסית (עד 200 איש). רמקולים אלה מספקים הגברה באיכות טובה ומספיקה ואינם מחייבים הוצאה גדולה הכרוכה ברכישת מערכת הגברה מפוצלת, גדולה, שקשה לשנע ולנייד אותה.
המשך קריאה
צלילי גיטרה מעוררים בנו תחושות נעימות. גיטרה היא אחד הכלים המוזיקליים המעוררים רגש רומנטי חם. על אף ההבדלים בין גיטרה קלאסית לבין גיטרה חשמלית המשותף להן רב מן המפריד. הגיטרה הקלאסית נחשבת ומוערכת ככלי המהווה מקור השראה וחיקוי של רוב סוגי הגיטרות המוכרות כיום, לרבות גיטרות אקוסטיות וגיטרות בס. על מנת לקבל ידע בסיסי ולרכוש מיומנויות נגינה בסיסיות ממליצים אנשי המקצוע להתחיל ללמוד על גיטרה קלאסית.
המשך קריאה
המאמר בא להסביר כיצד ומתי לשבת לכתוב ולמה חשוב לעשות את זה מדי יום
המשך קריאה
נהוג לחשוב שכאשר מדובר בחגיגות ימי הולדת, יש תוכניות בידור נהדרות לילדים קטנים, ואחרות שמתאימות לאנשים מבוגרים. אך קיים משהו אחד שמתאים לכולם. קיימת אפשרות בודדת שגורמת לכולם לשמוח, לשמוח ולהשתולל. מעגל מתופפים ליום הולדת אופטימלי לכל מי שרוצה ערך נלווה ליום החג שלו, אך כזה שכולם ייהנו ממנו... הלהיט האפריקאי / דרום אמריקאי שכבש את כל ענף החתונות בארץ עוד לפני שנים רבות, כבר החל להתפשט על גבי כל עולמות האירועים, השמחה והחגיגות בשנתיים – שלוש האחרונות. היום, המון להקות מתופפים שונות ממלאות המון מסיבות יומולדת כל שבוע, לקטנים ולגדולים כאחד. 
המשך קריאה
אחרי שנים ארוכות שניתן היה לפגוש הרכבי מעגלי מתופפים על פי רוב בחתונות, בעת האחרונה התרחבה האטרקציה המשובחת אף לתחומים נוספים, ובמיוחד לימי הולדת לילדים. אחר הקסם והיופי של מעגל מתופפים לילדים בעייתי לפספס וכעת מדובר באטרקציה שעושה את כמעט כל ההבדל בדרך למסיבה כייפית ומוצלחת. 
המשך קריאה
1-10 מתוך 30 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה