שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> אומנות -> מוזיקה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מוזיקה
 

לימודי מוסיקה – מנגינה אחרת


אקטיביטק

אופיקס - מרכז שירות לעסקים, מספקת מגוון של שירותי מחשוב ומיכון לעסקים.

 
 

מוסיקה מלווה אותנו כל היום מכל מקום. בעבר היה נהוג לחשוב, כי לימודי מוזיקה הם רק בגדר פנטזיה מרוחקת, וכדי להצליח בחיים האמיתיים יש לעבור מסלול לימודים קבוע שלמרבה הצער לימודי מוסיקה הם לא חלק ממנו. עם השנים הוכח לכולם כי הדרך להצלחה היא לעסוק בתחומים אהובים ומהנים. זאת הסיבה כי תחום לימודי מוסיקה תפס תאוצה רבה בשנים האחרונות. מוסיקה משתייכת כיום לחלק גדול מכלל תחומי החיים, ולכן אם אתם אוהבים מוסיקה ואתם מחפשים תחום מעניין ללמוד, לימודי מוסיקה יכולים להיות בהחלט כיוון מעניין עבורכם. רכזנו עבורכם את כל המידע על לימודי מוסיקה בבית הספר לאומניות מוסררה.

למי זה מתאים?
בדרך כלל לימודי מוסיקה דורשים ידע מוקדם, כישרון והוכחת שליטת נגינה פרקטית ותיאורטית על מספר כלים. כיום, בשל העובדה שעולם המחשבים השתלט על תחום המוסיקה, לימודי מוסיקה פותחים את שעריהם לקהל הרחב יותר. יחד עם זאת, בבית הספר לאומנויות מוסררה, ניתנת עדיפות גדולה יותר לאלו שיש להם ניסיון בתחום המוסיקה.
לימודי מוסיקה הם אינם לימודים פשוטים. לימודי מוסיקה דורשים משמעת עצמית וקפדנית של אימונים. כמו כן, לימודי מוסיקה דורשים סבלות והתמדה. אך מעל הכל לימודי מוסיקה דורשים מהסטודנטים דיוק, דקדקנות והקפדה על פרטים תוך ירידה לפרטים הקטנים ביותר.

איפה לומדים?
ישנם מספר בתי ספר המתמחים בתחום לימודי מוסיקה. תכנית הלימודים של לימודי מוסיקה בבית הספר לאומנויות מוסררה מקנה לבוגרים עשרים וארבע נקודות זכות לתואר ראשון באוניברסיטה הפתוחה. אלו הם המסלולים השונים של לימודי מוסיקה של בית הספר ללימודי אמנות מוסררה:
1.    לימודי מוסיקה במסגרת לימודי חוץ – תכנית ייחודית של לימודי מוסיקה הנמשכת שלוש שנים.
2.    לימודי מוסיקה כחלק מתעודת הוראה – ניתן לשלב לימודי מוסיקה עם לימודים לתעודת הוראה. הלימודים נמשכים ארבע שנים.
3.    לימודי מוסיקה כחלק מתואר ראשון – לימודי מוסיקה מקנים עשרים וארבע נקודות זכות לתואר ראשון באוניברסיטה הפתוחה. ניתן לשלב את הלימודים עם תחומים שונים.
4.    לימודי מוסיקה כלימודי המשך – לימודי מוסיקה המהווים חממה של יצירה למוסיקאים מתחילים שסיימו לימודי מוסיקה במוסדות שונים.

איך לימודי מוסיקה עוזרים להשתלב בתחום העבודה?
מחלקת לימודי מוסיקה של בית הספר לאומנויות מוסררה כוללת את אנשי המוסיקה המובילים ביותר בארץ ואנשי מוסיקה בעלי שם בין לאומי. לימודי מוסיקה יכולים להוביל לקריירה בתחומים שונים, החל מתחום ההפקה והבניה המוזיקלית, דרך לימוד מוסיקה ופיתוח קול, הפקת מוסיקה באולפני הקלטות, הפקת מוסיקה ופרסומות לרדיו ולטלוויזיה, הפקת מוסיקה לאתרי אינטרנט שונים, הפקת מוסיקה לאירועים פרטיים וציבוריים, הפקת מוסיקה לאתרי אינטרנט שונים ועוד.
לימודי מוסיקה בבית הספר לאומנויות מוסררה הם השילוב האידיאלי בין לימודים היכולים לפתוח פתח לקריירה ייחודית ומהנה לבין לימודים מפתחים, מעצימים ובעיקר מגשימים חלומות גדולים.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה