שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> אומנות -> מוזיקה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מוזיקה
 

אבא ואמא - אני רוצה ללכת אל אולפון הקלטות בחיפה


avixax
 
 
מאז שהייתי ילד אהבתי את עולם המוסיקה. ובהתאם לכך, כשהגעתי לגיל 7, התחננתי לאבא ללכת אל לימודי תופים. התעניינתי בחוג ופינטזתי להקים עם שותפים הרכב רוק מצליח ולהופיע בחו"ל.

למרות זאת בחלוף הזמן, הצורך לפרנס הציק לי והגעתי למסקנה שכדי להצליח באמת כמוסיקאי, עליי להעניק לעצמי השכלה מוסיקאלית אמיתית ולמצוא אפיק מוסיקאלי שללא ספק יעניק לי אפשרות להתפרנס כרצוני.

אולפן הקלטות בצפון

נכון, יש הרבה אנשים שמנגנים מצוין ולוקחים חלק בלהקה מצליחה. אך עם זאת, ע"מ באמת ובתמים להתקדם בתחום תחרותי זה ולשאוף להגיע לשיאים חדשים, יש לפני הכל להבין עד הסוף את האינסטרומנט המוסיקאלי שבו מעוניינים להתמחות. לכן, כדאי מאוד להבין הן את הכלי עליו מנגנים והן את עקרונות התיאוריה שמתלווה לעניין. בתכל'ס, בשביל ליצור מוסיקה חדשה ובאמת להצליח כדאי מאוד להצליח מעבר ליישום צלילים של מוסיקאי מפורסם, כי אם להצליח ללמוד איך לברוא סאונד מקורי.

הרי בתכל'ס, אותם המוסיקאים שמשיגים הישגים ותופסים שם גם בגבולות ארצם ואפילו בחו"ל כמו לדוגמה פינק פלויד, הם מוסיקאים שבראו סאונד חדשני, אמיתי, סוחף ומלהיב. אמת, ניתן למצוא להקות שהגיעו רחוק ללא מאמץ רב, אבל האם באמת ובתמים המוסיקאים הללו יהיו בפסגה לאורך שנים ארוכות? האם הדיסק הבא, ההרכב החדש שלהם או פסקול הסרט יהיו מוצלחים?

ללמוד נגינה בביה"ס למוסיקה

עם כול ההערכה למוסיקאי שלימד אותי לנגן ארבע פעמים בחודש, הסקתי שע"מ להצליח לעשות מהתחביב מקצוע רציני, מומלץ ללמוד בבי"ס למוזיקה שיפתח אותי כהלכה. על כן, חיפשתי בנרות בית ספר שכולל גם ידיעות מעשיות והן תיאוריה מקיפה. רק כך, אני אצליח הן להיות חלק מלהקה וגם ליצור שם בתחום המוזיקה ואפילו להיהפך נגן אולפן שמלווה את הענקים האמיתיים.

קורסים מקצועיים

למען האמת, כדי להצליח בתחום המוזיקה מומלץ בהחלט להכיר בנוסף תוכנה ממוחשבת והן את רזי ההפקה. ולכן הבנתי שעליי להירשם ללימודי Cubase וכך לפתח ידיעות בעולם הסאונד והיצירה.

להצליח להרוויח כסף מקריירה במוסיקה

בניגוד למה שחושבים, ז"א שמדובר בתחום שבו עוסקים להקות והרכבים רעבים, זה לא באמת ככה. אליבא דאמת, מלבד האפשרות לשעוט קדימה כנגן אולפנים, ישנן הזדמנויות לא רעות גם לנגנים והן לטכנאים. ככה למשל בסיסט מקצועי יכול להתפרנס הן מנגינה בלהקות וגם מהוראה. אולם, ע"מ להצליח, יש צורך להבין גם את המעשי וגם את התיאורטי.

נוסף על כך, יש עוד אפיקים בענף שאפשר להרוויח בהם, כמו לדוגמא כתיבת לחנים לזמרים. על אף זאת, על מנת להתקדם בתחום מומלץ להשקיע בלמידת התחום ברצינות רבה ולתפוס מעמד כנגן שללא ספק יכול להרים גבוה גבוה להקות אחרות.

גם אתם מעוניינים לעשות מהמוזיקה דרך חיים? צריכים מידע על כיצד להצליח בתחום? גלשו אל האתר והשיגו את מבוקשכם.

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה