שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> אומנות -> מוזיקה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מוזיקה
 

חשיבותם של תזמורת חסידית או תקליטן דתי באירוע שלכם!


תקליטן
 
 

חשיבותם של תזמורת חסידית או תקליטן דתי באירוע

מחקרים רבים כבר הוכיחו שמוסיקה היא מזור לנפש. ביכולתה לרפא כל פצע נפשי ולגרום לרגש להתעורר החוצה עמוק מתוך חדרי הלב המוסווים ביותר. כמה שנים לאחר שפורסמו המחקרים הללו הגיע זמר צעיר בשם שלמה ארצי שפיתח קריירה משגשגת ועל בימת קיסריה מול קהל של מאות אם לא אלפי אנשים הוא שר את המילים המוכרות "..כל שיר הוא זיכרון בלתי נמנע..". אוח, כמה שהוא צודק!

תינוק קטן, כבר בעודו עולל צעיר חשוב להשמיע לו מוסיקה קלאסית להרגעה. מוסיקה זאת תאפשר לו לפתח את רגישותו לצליל, תלמדו להקשיב לאחר ותיתן לו אפשרות להתבטא. יש את אלו שאף טוענים שההשלכות העתידיות על יכולות הלמידה של הילד יראו את אותותיהם והשפעתם הניכרת גם ברובד ההתפתחותי, ברובד השכלי, הנפשי ואפילו הגופני.מכאן אנו למדים על חשיבות עצומה של המוסיקה לאדם.

אז כעת, כשאתם יודעים עד כמה חיוני לאדם לשמוע מוסיקה אתם לא חושבים שהיא מצרך בסיסי באירוע שלכם?!? הבה נמנה לכם סיבות נוספות שיעזרו לכם להבין למה באירוע הפרטי שלכם חובה להצטייד ולבחור להקה חסידית, תזמורת חסידית או לפחות תקליטן דתי!

1.      אווירה- אם אתם רוצים שהאירוע שלכם יהיה בלתי נשכח, תדאגו לרחבת ריקודים סוערת, ומוסיקה שתקפיץ את האורחים עד לב השמיים בריקודים סוחפים עד השעות הקטנות של הלילה. חשוב להכיר את קהל היעד ולהתאים לו את המוסיקה אליו הוא מתחבר. כמו כן, לדאוג לרחבה מספיק גדולה למספר המוזמנים אותם הזמנתם. בנוסף, אם מדובר באירוע דתי חשוב להתחשב בציבור ולארגן מחיצות והפרדה היכן שצריך, כדי שלאורחים שלכם יישאר רק לגשת לרחבת הריקודים להנות להנות ולהנות!

 

2.      קצב-לכל אירוע יש את הקצב שלו. אם אתם רוצים רוגע ושלווה באירוע שלכם, במיוחד בזמן בו האורחים יושבים לסעוד, חשוב שהתזמורת החסידית או התקליטן הדתי ישמיעו מוסיקה שקטה ומרגיעה ברקע. מוסיקה זאת תוסיף נחת לאורחים אשר אוכלים ותרגיע אותם לקראת מה שמצפה להם בהמשך הערב על רחבת הריקודים.

 

חשבו על כך שיש מי שדואג לכם להנעמה רגועה בזמן הארוחות ולהקפצה יתרה בזמן הריקודים מבלי שתצטרכו לטרוח מדי. מה שכן, חשוב מאוד לבחור בקפידה להקה חסידית, תזמורת חסידית, או תקליטן דתי - כדי שיתאימו לאירוע באופן מושלם. "איך לעשות את זה?" אתם ודאי שואלים, ובכן, זה כבר למאמר אחר...


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה