שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> אומנות -> מוזיקה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מוזיקה
 

ליווי של שופרות לחוגגי בר מצווה בכותל


אליחי רובין

:)

 
 

 גם כיום משמשים השופרות כמעט אך ורק לצרכים של ניהול טקסים דתיים או חגים יהודיים. אגב לפי האמונה, כאשר יבוא המשיח הוא ייתקע בשופר וקול התרועה שלו יסמל לאנשים ויסמן להם שהגיע המשיח. כיום, פעמים רבות השופרות משמשים לליווי של חוגגי בר מצווה, כאשר התקיעה בשופר אמורה לעזור לפתוח את שערי השמיים לחתן החגיגה לפני ובמהלך עלייתו לתורה.

חגיגות בר מצווה בכותל וליווי שופרות

אחד הטרנדים האחרונים בתחום של חגיגות בר מצווה - אלו הן חגיגות של בר מצווה ברחבת הכותל המערבי בירושלים. המקום, שהוא המרכזי והקדוש ביותר לעם היהודי כבר אלפי שנים, הוא אופציה ראשונה במעלה לערוך שם את טקס העלייה לתורה. האורחים נאספים ולפני שהילד עולה לתורה, אנשים מטעמה של חברה שנותנת שירותים של תקיעת שופרות בכותל תוקעים בשופרות והטקס מתחיל. למען האמת, אין סדר מוכתב מראש של תקיעת שופרות בכותל במהלך החגיגה, אפשר לתקוע הן לפני והן במהלך הטקס.

איך מארגנים אירוע בר מצווה בכותל והאם כדאי לערב חברת הפקה?

מי שהחליט שהוא מעוניין לערוך את חגיגות בר או בת מצווה של הילדים שלו ברחבת הכותל, צריך לדאוג לכל ההיבטים של האירוע. למען האמת, כדאי במקרים כאלה לפנות לחברות הפקה שמתמחות בארגון וניהול של טקסי בר מצווה בכותל. לחברות ההפקה הללו קשרים ענפים עם שלל חברות שונות שנותנות שירותים שיכולים להיות רלוונטיים לחוגגי בר מצוות, לדוגמא חברות שנותנות שירותי תקיעת שופרות בכותל. החברות הללו בדרך כלל מעסיקות אנשי דת שמתמחים בתקיעה בשופרות שזה מקצוע בפני עצמו.

כיצד בוחרים חברה שתיתן לכם שירותים של ליווי שופרות בכותל

כיום בשוק יש מספר חברות שנותנות שירותים של תקיעת שופרות בכותל. בין אם ערבתם חברת הפקה בארגון בר מצווה של ילדיכם בכותל ובין אם אתם מארגנים הכול לגמרי לבד, חשוב שתבררו מבעוד מועד איזו חברה תיתן לכם שירותים של תקיעת השופרות במהלך הטקס. בכל אופן, כדאי לכם להשקיע מכל הבחינות בארגון בר מצווה של הילד שלכם. בר מצווה זה מאורע חד פעמי בחיי כול ילד, והזיכרון ממנו הולך ללוות אותו במשך כל החיים. לראייה, כל מי שחגג בילדותו בר או בת מצווה, זוכר אותן בפרוטרוט עד עכשיו.

לחגיגת מתופפים לבר מצווה, חייגו עכשיו: 0523325645, או חפשו בגוגל את "דרבוקומניה".


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה