שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> אומנות -> מוזיקה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מוזיקה
 

לימודי רדיו


alon just in time

alon just in time

 
 

 

 

העצות המועילות של קורס רדיו

איך תדעו שאתם בחרתם קורס רדיו או Pro Tools מקצועי? אין ספק שמוסדות לימוד רבים כיום, מציעים מסלולים אשר נשמעים מאד מקצועיים, וכולם כוללים קורס רדיו אשר מוצג כייחודי ובלעדי למוסד זה. אבל בסופו של דבר, קורס רדיו נבחן בכלים שהוא נותן לכם להתמודדות עם הפקה והכנה של תוכנית רדיו בעולם האמיתי. למה הכוונה? בעולם האמיתי כמו שאתם יודעים, התנאים הם קצת פחות נוחים מאשר בקורס. עולם הרדיו בישראל הוא עולם תחרותי למדי. זה כמובן סימן טוב - כי הדבר מראה על הפופולאריות של המדיום בקרב הציבור. מכל מקום, קורס רדיו מקצועי ילמד אתכם כיצד להשתחל לתוך עולם זה, וגם לשמור על המקום שלכם בכבוד.

 

סדנת אומן של קורס רדיו

בחלק האחרון של קורס רדיו מקצועי חייב להיות שלב שנקרא אולפני הקלטות "סדנת אומן". סדנה זו כמובן מתבצעת עם אנשי רדיו מקצועיים שכבר צברו ניסיון של שנים רבות בעולם הרדיו. בסדנה זו תוכלו לשמוע איך באמת הדברים מתבצעים בשטח - איך אנשי מקצוע מתמודדים לדוגמה עם ביצוע של שידורים מיוחדים, איך הם מצליחים מצד אחד לייצר תדמית שמזוהה עימם על כך, אך עדיין להתפתח ולהישאר עדכניים בהתאם למגמות הרווחות בקרב הקהל הרחב. תלמדו גם איך מצד אחד ליצור תוכן איכותי משלכם שאתם מרגישים אליו חיבור עמוק - ולהלהיב את קהל המאזינים שלכם בצורה טובה.

 

הכלים בקורס רדיו שתמצאו אצלנו

במכללת BPM, אנחנו נותנים דגש גדול מאד על סדנת האומן שמתבצעת בסוף קורס רדיו שמועבר במכללה. במשך שלושה חודשים אתם תעברו תכנים ייחודיים ומעשירים מאד בתחום הרדיו, שיתנו לכם כלים רבים להפקה והכנה של תוכניות רדיו משלכם. בסיום, תוכלו לשאול ככל העולה על לבכם, ולשמוע איך באמת מתבצעות תוכניות רדיו בתקשורת הישראלית, ומה מקומן בכלל, וכיצד הן שומרות על פופולאריות לאורך שנים.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה