שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2572
מאמרים: 7616
Like: 59
מאמרים -> אומנות -> מוזיקה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מוזיקה
 

מוזיקה להמונים - קורס דיג'יי


מורן אופיר
 
 
מאז שהייתי ילד קיוויתי להשתלב בעולם המוסיקה. בגלל זה, כשהייתי בן 16, ביקשתי מאמא ללכת אל לימודי תופים. נהנתי מהלימודים ופיללתי להקים עם שותפים להקת מטאל מצליחה ולהופיע בכל אירופה.

למרות זאת ככל שעברו השנים, הרצון להרוויח כסף הציק לי והגעתי להבנה שכדי להשיג את מבוקשי כנגן מקצועי, אני מוכרח להסב לעצמי ידיעה מוזיקאלית אמיתית ולהשתלב בתחום מוסיקאלי שבאמת יעניק לי את האופציה לעשות כסף כפי שצריך.

קורס קיובייס

נכון כנכון היום, קיימים הרבה מאוד נגנים מוכשרים שיודעים לנגן מצוין ומשתלבים בלהקה מפורסמת. אך עם זאת, ע"מ להיות מסוגלים להצליח בענף המוסיקה ואף להגיע למגרש של הגדולים, מומלץ קודם כל להכיר עד הסוף את הכלי המוזיקאלי שבו מעוניינים להתמחות. ובדיוק בגלל זה, מומלץ להכיר גם את רזי כלי הנגינה וגם את עקרונות התיאוריה של המוסיקה. בסיכומו של דבר, כדי ליצור סאונד חדש ולהצליח כדאי להצליח הרבה מעבר לביצוע צלילים שהרכב אחר כתב, אלא גם לדעת איך להכין משהו חדש.

אחרי הכול, הלהקות וההרכבים שמגשימים את החלום ותופסים שם הן בארץ שלהם ואפילו בחו"ל כמו לדוגמה גאנס ואחרים, הם מוסיקאים שהצליחו לברוא דבר מה חדש, מרתק, מלהיב ומרגש. אמת ויציב, פה ושם יש מוסיקאים שהגיעו מאוד רחוק במפתיע, אך האם באמת נגנים אלה יישארו רלוונטיים עוד כמה עשורים? הייתכן שהסינגל הבא, ההתפתחות המוסיקאלית שלהם או ההופעה יצליחו?

רכישת השכלה בביה"ס למוזיקה

עם כל האהבה למוסיקאי המקצועי שלימד אותי לנגן כבר כמה שנים, הבנתי שכדי להצליח להפוך את הנגינה למקצוע רציני, מומלץ ללמוד בבי"ס למוזיקה שיעניק לי השכלה כמו שאני רוצה. לכן, חיפשתי בנרות מוסד מוסיקאלי שמעניק גם ידיעות פרקטיות וגם השכלה תיאורטית. ככה, אני אצליח הן להוות חלק מלהקה וכמו גם ליצור שם בעולם המוסיקה ואולי אפילו להיהפך לנגן אולפנים שמלווה את הענקים האמיתיים.

לימודי תוכנה מוסיקאלית

אם תשאלו את דעתי, בכדי להצליח בענף המוזיקה מומלץ מאוד להבין היטב גם תוכנות מקצועיות ובנוסף לכך את עולם ההפקה. ועל כן החלטתי להירשם אל קורס הפקה מוסיקאלית ובאופן זה להרחיב את הידע המקצועי בתחום היצירה.

להרוויח כסף מקריירה במוזיקה

על אף הדעה הרווחת, כלומר שמדובר במקצוע שניתן למצוא בו נגנים רעבים, זה בכלל לא ככה. אליבא דאמת, לצד האופציה להתפרנס כנגן, יש אפשרויות מעולות הן לנגנים וגם לאנשי הפקה. וכך לדוגמא נגן מוכשר יכול להרוויח גם מנגינה בהרכבים וגם כמורה בבי"ס. יחד עם זאת, על מנת להצליח באמת, יש לדעת גם את המעשי והן את התיאורטי.

זאת ועוד, יש עוד הרבה אפיקים בענף מהם אפשר להרוויח, לדוגמה הפקת אלבומים להרכבים אחרים. יחד עם זאת, על מנת להצליח בענף הכרחי להשקיע בלמידת הענף ביסודיות רבה ולבנות תדמית של בעל מקצוע שבאמת ובתמים יכול להרים למעלה אנשי מקצוע אחרים.

מעוניינים להפוך את האמנות לדרך חיים? צריכים הכוונה כיצד לעשות זאת? http://www.justmusic.co.il/courses/קורס-דיגיי-בחיפה והשיגו את מבוקשכם.

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה