שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> אומנות -> מוזיקה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מוזיקה
 

מסיבת אירוסין - תקליטן לאירוסין, תזמורת לאירוסין, קלידן לאירוסין


תקליטן
 
 

אירוסין

תקופת האירוסין היא אחת התקופות היפות והרומנטיות ביותר בחיי כל זוג. הם עדיין לא נשואים, עדיין לא נושאים בעול גידול משפחה ופרנסה, אבל כבר יש מחויבות ואהבה, ויש המון תוכניות לעתיד מאושר יחד.

מה חוגגים בעצם באירוסין? חוגגים את העובדה ששני בני אדם רוצים להתחייב זה לזה לכל ימי חייהם וחוגגים אתם את החלטתם לקשור את גורלם זה בזה.

אצל יהודים דתיים שנישאים בשידוך נהוג לקרוא למסיבה הצנועה והמשפחתית שעורכים אחרי שנופלת ההחלטה להינשא – ווארט. מילה ביידיש שפירושה, מילה והמשמעות היא שבני הזוג נתנו את מילתם זו לזה שהם עומדים להתחתן.

 

פרק הזמן שעובר מהאירוסין עד לחתונה איננו קבוע, והוא יכול לארוך ימים או חודשים. המנהגים שקשורים לאירוסין שונים מאוד מעדה לעדה, ויכולים לכלול רק הכרזה בפני המשפחה, או החברים. פרסום מודעה בעיתון ומסיבה צנועה בבית כמנהג יהודים חרדים, או שליחת הזמנות ועריכת אירוע באולם כולל הזמנת תקליטן או תזמורת.

אפשרויות שונות למרכיב המוסיקה באירוסין

אם תקופת האירוסין היא הכנה לחיי הנישואים, הרי שמסיבת האירוסין היא מעין חזרה גנרלית על החתונה, וגם במסיבת אירוסין צריך לדאוג לרומם את רוחם של האורחים, לכבד אותם באוכלין טובים, ולהזמין להקת חתונות שתקפיץ את האורחים ותכניס אותם למצב רוח עליז.

גם אם מסיבת האירוסין נערכת במקום קטן ואפילו בבית עדיין חייבים מוזיקה כדי לשמח את לב המוזמנים. אם המקום קטן מידי ללהקת חתונות אפשר להסתפק באורגניסט וזמר או בתקליטן שילווה את האירוע וירומם את רוחם של המוזמנים.

 

לפעמים החתן והכלה מחליטים לוותר על מסיבת אירוסין ולערוך במקומה מסיבת רווקות לכלה ולחברותיה. גם במסיבת רווקות אי אפשר לשמוח בלי מוזיקה. גם למסיבת רווקות אפשר להזמין תקליטן דתי, או קלידן וזמר, ואם יש די תקציב ומקום אפשר להזמין גם תזמורת חתונות שתעשה שמח לחוגגות.

                                                                                                                       להתראות בשמחות!

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה