שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2540
מאמרים: 7581
Like: 59
מאמרים -> אומנות -> מוזיקה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מוזיקה
 

מעגל מתופפים למסיבות כיתה – שמחה מכל הלב


yakov cohe
 
 

מעגל מתופפים למסיבות כיתה – שמחה מכל הלב 
אחרי שנים ארוכות שניתן היה לפגוש הרכבי מעגלי מתופפים על פי רוב בחתונות, בעת האחרונה התרחבה האטרקציה המשובחת אף לתחומים נוספים, ובמיוחד לימי הולדת לילדים. אחר הקסם והיופי של מעגל מתופפים לילדים בעייתי לפספס וכעת מדובר באטרקציה שעושה את כמעט כל ההבדל בדרך למסיבה כייפית ומוצלחת. 

בזמן ש מדברים על מעגלי מתופפים לילדים, נחוץ יותר כמעט מכל עניין שיתוף אקטיבי של הילדים בתיפוף, וגם לימוד בסיסי שלהם. קבוצות שונות מעניקות באופן רשמי סדנאות קצרות במהלכן לומדים הקטנים כיצד לתופף על גבי התופים האפריקאים המעניינים הללו. מעגל מתופפים ליום הולדת נבדל במקצת מזה שמתאים לאירועים של קהל הבוגר, ולכן מומלץ למצוא להקה שמתמחה בז'אנר הזה של ארועים לילדים קטנים. ההבדלים מתבטאים במהות והעשייה, שכן בחתונות, למשל, הדגש הוא על גבי לעשות שמח, להשתולל, להרים אורחים מהכיסאות ולגרום לאנשים אלו להשתטות וליהנות. כשמדובר בילדים, הם ברוב המקרים בהחלט יידעו לשמוח לבד, בדיוק בגלל זה הדגש אמור להיות על אודות סבלנות, הוראה וזרימה עם רוח הילדות הממכרת שהם מייצרים... 

פעילות מעגל מתופפים לילדים מומלצת לא רק לימי הולדת אם כי כמעט לכל סוג של יום כיף, חוויתי ושונה. אתם יכולים לקחת את אותו הנושא הלימודי למרכז העניין, ואפשרי להפוך אותו למשהו שולי, מהצד. בכל מקרה, המלצתנו החמה היא לבדוק את יכולת הלהקה באופן אישי ובמו עיניכם, ובוודאי, בסוג של אירוע הדומה בסגנונו לאירוע המתוכנן אצלכם. 

כשבוחרים הלהקה, נחוץ לבדוק כמה נקודות ראשיות. בראשית הדרך, כמה מתופפים יש בלהקה? לנושא חשיבות להתאמה למספר המוזמנים, בגלל ש, 2-3 מתופפים במסיבה של כמה מאות מוזמנים, עשויים להיבלע בקהל וממש לא להיות מורגשים מספיק. לרוב הלהקות המספקות מעגל מתופפים לילדים מכילות בין שלושה ל-5 חברים. על מועדי ההשתלבות של הלהקה עם המסיבה כדאי לסגור במדוייק קודם לכן, כדי שלא יהיו הפתעות בלתי רצויות. זכרו שלא בכל המקרים כמה שיותר זמן זה בהרבה יותר טוב. אל תמאיסו את הלהקה על הילדים והאורחים, מומלץ לתפעל אותם להופעות מתוזמנות וראויות. 

"באנו לבצע שמח", לא? אם כן הינה, גיליתם אחר הדרך המושלמת למטרה זו. מעגל מתופפים לילדים – אפילו האירוע מקבל אופי מחויך יותר... בהצלחה!


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה