שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> אומנות -> מוזיקה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מוזיקה
 

שילוב נבל בכל אירוע


מיכל ז

מיכל ז

 
 

מוסיקה היא בין הדברים הכי חשובים בכל אירוע שהוא, אם לא הכי חשוב. גם אם השתייה והאוכל הם טובים, ללא מוסיקה האירוע לא ישתווה לאירועים אחרים והאורחים לא ייהנו בו. צריך לארגן מוסיקה לאירועים מכל הסוגים, אבל בחירת המוסיקה הנכונה היא לא פשוטה, בייחוד כשיש כל כך הרבה אופציות כיום.

יש לבחור מוסיקה לאירועים לפי האורחים שמגיעים ובהתאם לטעם האישי שלהם, לפי המקום בו מתרחש האירוע ובהתאם לסגנון של האירוע. למשל, אם לאירוע מגיעים אנשים צעירים שרוצים להתפרע על רחבת הריקודים צריך לארגן מוסיקה קצבית ורועשת. אם מדובר באירוע לאנשים מבוגרים מאוד, הבחירה הנכונה היא ריקודים סלוניים או מוסיקה שקטה.

בחירת מוסיקה לאירועים מיוחדים היא חשובה, בייחוד אם מדובר באירוע של פעם בחיים, כמו חתונה (או לפחות רובן). בחתונה יותר קל לשחק עם המוסיקה, כיוון שיש שלבים שונים באירוע, ובכל אחד מהם מתאימה מוסיקה אחרת. למשל, בעת קבלת האורחים אפשר להשמיע מנגינת נבל שתיצור אווירה נעימה. נבל מפיק צלילים נעימים מאוד והם מתאימים בדיוק לשלב זה בחתונה.

אחרי שמגיעים האורחים, אחרי החופה ובדיוק בזמן לאוכל העיקרי, במקום נבל אפשר לשים מוסיקת רקע לזמן האוכל, למשל שירים רומנטיים או מוסיקת עולם, ולאחר האוכל אפשר להרים את האורחים מהכיסאות שלהם כדי לשרוף קלוריות עם מוסיקה קצבית.

אפשר לארגן נבל לאירועים אחרים, לא רק לחתונה. אפילו היום יש הרבה אנשים שמעדיפים אירועים בסגנון שקט ואלגנטי ופחות אירועים מקפיצים ורועשים. על מנת לבחור נגני נבל לאירועים המיוחדים האלו צריך לבחון את כל הנגנים שמבקשים לקחת חלק באירוע.

נגני נבל לאירועים צריכים להיות נגנים מצוינים, אחראיים ומקצועיים, הרי כל האירוע (או רק חלקים ממנו) נמצא בידיים שלהם. אותו דבר ניתן לומר גם לגבי מוסיקאים אחרים וגם לגבי תקליטן שמביאים. חשוב להתייעץ עם מכרים שהביאו נגנים לאירוע שלהם בעבר, לבדוק את מידת הביצוע והמקצועיות של הנגנים, ויחד עם המחיר שגובה כל אחד מהם לבדוק מי הכי משתלם.

בכל אופן, לא משנה איזה אירוע עושים, חשוב לא לאכזב את האורחים ולתת להם אירוע שלא ישכחו בעזרת המוסיקה הכי טובה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה