שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> אומנות -> מוזיקה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מוזיקה
 

שכפול וצריבת דיסקים


תומר
 
 

שרות הדפסה ושכפול על דיסקים הם כ מאוד נפוצים בישראל.  עם החידושים בטכנולוגיה של היום, לא צריך לדאוג מאיבוד מידע יקר כגון אוספי ה DVDשלנו.  הדיסקים של היום לא מכילים רק סרטים,  הם עשויים להכיל גם המון דברים אישים משלנו, כמו קלטות וידאו ותמונות של המשפחות שלנו, קבצי גיבוי לשימושים אישיים גרפיקה, ועוד.

 

מאחר שקיימות בישראל חברות רבות המציעות את השירותים שלהם לשכפול והדפסה על דיסקים, זה עשוי להיות תהליך די מבלבל באיזו חברה כדאי לנו לבחור. אנחנו צריכים לחפש את רמת המומחיות של החברה המבצעת.  יש שלושה דברים שאנחנו חייבים  לדעת בשכפול דיסקים.

 

ראשית, אנו צריכים לדעת על מחירו של השירות.  האם המחיר זה לכל העתק בודד, או לכל הכמות?  אם זה לכל סט, כמה עותקים משכפלים מכל סט?  חברות מסוימות גובות תשלום עלות די גבוהה להעתק אחד, ואילו חברות אחרות  גובות מחיר גבוה יותר עבור הסט.  בחירה אחרת שיכולה לעזור לנו, היא בדיקה כמובן של איכות השכפול בין החברות.

 

הציוד שמתמשים החברות להדפסה ושכפול דיסקים חשוב מאוד.  יש מכונות שכפול יקרות לדיסקים שמוציאות איכות מעולה, לעומת מכונות שכפול זולות יותר.  עותקים באיכות גבוהה הם באופן טבעי יהיו יקרים יותר. וגם כשמדובר רק בהעתק בודד  המחיר הופך להיות גבוה בהרבה, אם בדיסק המקור  יש שריטות או ניזקים, עדיף לנסות לייצור דיסק מקור נוסף מהמחשב, על מנת למנוע עוגמת נפש של העתקים שלא עובדים.

 

עם זאת, עם התחרות העולה, חברות שצורבות דיסקים או שכפול דיסקים מציעים מחירים תחרותיים מידי,גם לעותק באיכות גבוהה ועותקים שקשה לאחזר.  צריך להיות סבלני בעת חיפוש החברה.  האינטרנט הוא מקור מידע טוב לכך.

 

גורם שלישי חשוב הוא זמן האספקה לשכפול הדיסקים או צריבת דיסקים.  ישנן חברות שיש להם זמן אספקה יומים, בעוד שחברות אחרות נותנות זמן אספקה של מעל שבוע.  אבל, אם בהצעת מחיר נבקש העתק לאחר 24 שעות, כמובן שהחברות יחיבו אותנו  בתוספת תשלום גבוה.

 

דבר נוסף שאנו חייבים לקחת בחשבון הוא את מקור המידע שלנו.  ישנן מקורות רבים של קטעי וידאו ותמונות.  חלקם אפילו מתקליטורים ואילו אחרים הם קלטות VHS.

 

חברה טובה שנותנת  ללקוחותיה שירותי שכפול דיסקים, בודקת לפני כן את הדיסק של הלקוח ונותנת  חוות דעת על איכות דיסק המאסטר. והעתק אישור ללקוח.

 

דרך נוספת שאפשר לבדוק, שחברה מספקת שירותי שכפול והדפסה על דיסקים, היא כאשר הם מוכנים להראות לנו דוגמאות.  זהו נוהל עבודה רגיל שמקובל בכל עסק ששומר את תיק העבודות שלו.

 

דפוס סיגנאל דיגיטלי,

 

 

 

יבואני ומפיקי דפוס, הדפסות ושכפול דיסקים.

 

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה