שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> אומנות -> מוזיקה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מוזיקה
 

תקליטנים – סביבת עבודה בטוחה


אקסטרה קידום אתרים http://www.seo-extra.co.il/

אקסטרה קידום אתרים

 
 

סביבת עבודה אמורה להיות בטוחה כך שהעובדים מרגישים בטוחים ורגועים. תקליטנים מתחילים, לרוב לא מודעים לסכנות שיכולות לצוץ  בעת העבודה וחשוב להיות מודעים לכל הנהלים אשר מטרתם לשמור על תקליטן והעובדים שהוא מעסיק.

לפני הכל...

לפני שבכלל מגיעים לאזור האירוע ומרכיבים את כל הציוד בו צריכים להשתמש חשוב לוודא מספר דברים. ראשית, חשוב לבדוק ולהיות בטוחים במאה אחוז שהביטוח מכסה נזקי רכוש וגוף לצד ג'. שנית, כאשר אתה תקליטן המעסיק תקליטנים זוטרים אחרים או עובדים נוספים, אתה מחוייב לפי החוק לשלם עבורם ביטוח לפי מה שמוכתב בחוק. לבסוף, אחד הדברים החשובים ביותר הוא לבטח את כל הציוד בו נעשה שימוש. ציוד תקליטנים לאירועים עולה לא מעט ואי עשיית ביטוח לכל הציוד עלולה לעלות לכם אלפי שקלים במקרה של נפילת ציוד או בלאי ציוד.

איך מתחילים להתעסק עם הציוד

עוד לפני שקיבלתם עבודה בתור תקליטן באירוע כזה או אחר והגעתם אליו על מנת להעביר ערב מהנה, בעת הנסיעה אל המקום, חשוב מאוד להקפיד שהציוד שאתם או העובדים שלכם העמסתם על האוטו, מונח בצורה בטוחה ויציבה כך שלא יכול ליפול. נקודה זו חשובה במיוחד שכן יכולה למנוע נזק כלכלי ואף נזק גופני במקרה והדברים לא הונחו במקום ובעת פתיחת הדלת לאחר הנסיעה ייפלו על מישהו. לפני שמתחילים בפירוק הציוד מהרכב והרכבתו באזור האירוע, חשוב לעשות הדרכת נהלי בטיחות לכל העובדים שלך, בין אם מדובר באנשים שפשוט סוחבים ומקימים את הציוד או תקליטנים אשר עובדים בעסק. לפני שבכלל מגיעים לאירוע, וודאו כי כל העובדים נועלים נעלים סגורות ושהם יודעים כיצד להרים את הציוד בצורה נכונה שתגן על הגב והכתפיים שלהם. שימו לב לפני שאתם מתחילים להעביר את הציוד לתוך האזור, כי יש מספיק מרווח להעביר את כל הציוד, שאין נוזל כמו מים או שמן על הרצפה שעלול בטעות לסכן את חיי אחד העובדים הסוחבים את הציוד. לבסוף אחרי שסיימתם להרכיב את כל הציוד, בקשו מאחד מהעובדים, אולי תקליטן, לשים שלט "זהירות מתח גבוה" באזורים שונים בו הקמתם את הציוד שלכם וזאת לפני שבעצם חיברתם את כל המערכת לחשמל.

חשוב מאוד! אל תפספסו אף פרט בעת הובלת הציוד והקמתו שכן תקליטן הוא אמנם מקצוע מהנה אך יכול להיות מסוכן, וחשוב להיות מודע למה שקורה מסביב ולספק סביבת עבודה בטוחה בין אם מדובר בסבלים, תקליטנים או כל עובד אחר המסייע לכם בעבודתיכם.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה