שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2541
מאמרים: 7584
Like: 59
מאמרים -> אירועים ואטרקציות -> אטרקציות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אטרקציות
 

אולמות אירועים - לעשות את ההתאמות הנכונות


אסף יהלומי
 
 

כאשר אנו מחיטים לערוך אירוע ואין זה משנה, אם זה אירוע עסקי או אירוע משפחתי, הדבר הראשון שאנו משכירים, זה מקום לאירוע. זה הבסיס שעליו יבנה כל האירוע. רק אחרי שיהיה לנו מקום לאירוע, נוכל להמשיך בתכנון שלו.

הזמנת גני אירועים או אולמות אירועים איכותיים, נובע ממספר שיקולים, אשר צריכים להילקח בחשבון ביחד ולא בנפרד. ראשית, מה התאריך בו אנו רוצים לערוך את האירוע. מאחר וגני אירועים ואולמות, נהוג להזמין זמן רב לפני האירוע, כדי שנוכל לתכנן אותו בהתאם, עלינו לוודא שאכן בתאריך שאנו מבקשים לערוך את האירוע, יש מקום פנוי בגן או באולם. מי שרוצה מקום קטן מוזמן לחפש אולמות לאירועים קטנים ושלווים.

שנית, אחרי שקבענו תאריך, עלינו לוודא שאכן גן האירועים שאנו מבקשים להשכיר מתאים לקיום אירוע בתאריך זה. גני אירועים בטבע לא ממש יתאימו אם נרצה לערוך אירוע בחורף, לעומת זאת אירועים ביער בתקופת הקיץ, יכולים גם הם לא להיות נוחים. לכן צריכה להיות התאמה בין סוג גן האירועים למזג האוויר.

שלוש, כמות האורחים שאנו מבקשים להזמין לאירוע. כאן מדובר בהחלטה שמתקבלת על פי סוג האירוע והן על פי היכולת הכלכלית שלנו. כמות האורחים, גם היא אחראית לסוג המקום אותו נשכיר לאירוע. גני אירועים קטנים לא יתאימו לאירוע המוני, אולם חתונה גדול לא יתאים בשביל כמות אורחים קטנה, אלא אם לא מפריע לנו שהאולם יהיה וייראה ריק.

ארבע, התאמת מקום האירוע לקהל שבא אליו. חשוב מאוד שהמקום יהיה נוח ונגיש לאורחים. מדובר לא רק מבחינת דרכי תחבורה אליו, אלא גם במיקומו ובאופי בנייתו. למשל, אם מדובר בקהל של מבוגרים, סביר להניח שלא נרצה לגרום להם ללכת הרבה או לעלות במדרגות, על כן לא נערוך את האירוע במקום גבוה שאין בו מעלית, או במקום שמרוחק ממגרש החנייה. במידה ויש אנשים עם כיסא גלגלים, יש לוודא שישנה גישה נוחה עבורם אל המקום.

בחירת גני אירועים בשבילכם, נעשית בדרך כלל או באמצעות היכרות מוקדמת עם המקום, או באמצעות ידיעה ברורה שמדובר במקום מוכר ואיכותי (הדבר נכון בעיקר כאשר מדובר על כנסים עסקיים של חברות) און באמצעות בירורים ופנייה אל המקום לשם בדיקתו. מדובר בתהליך שלוקח זמן ועל כן הוא דורש סבלנות. רצוי לפנות זמן מסוים לתהליך, על מנת שהוא ייצא לפועל בצורה הטובה ביותר, כדי שכולם יוכלו להנאות ממנו. אסור לשכוח, השכרת גן אירועים, היא הבסיס לכל אירוע ורק אחריו אפשר להתחיל בבניית האירוע לעומק.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה