שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7295
Like: 59
מאמרים -> אירועים ואטרקציות -> אטרקציות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אטרקציות
 

אטרקציות לבת מצווה באולם


אליחי רובין

:)

 
 

יום ההולדת ה12 של ילדה אינו סתם עוד יום הולדת. מדובר ביום חשוב ביותר. ביום זה עוברת הילדה מעולם הילדות לעולם הבגרות. על פי היהדות ישנה משמעות רבה מאוד ליום בת המצוה. כאשר הילדה מגיעה לגיל זה היא הופכת להיות אחראית למעשיה והיא זו שאמורה לבחור בין טוב לרע ולהעדיף את הטוב על פני הרע מתוך בחירתה האישית, כמו כן היא מחויבת בכל המצוות כמו כל 'גדול'. וזהו מהות השם 'בת מצוה'. אצל הבנים זה קורה בגיל 13 שאז הם 'ברי מצוה'.

מי מתכנן את האירוע ואחראי על אטרקציות לבת מצווה באולם?

כשמדובר באירוע של בת מצוה, תנו לכלת האירוע לבחור אטרקציות לבת מצווה באולם על פי טעמה. בדרך כלל בגיל הזה הילדה / נערה יודעת במדויק מה היא רוצה ואיך אמורה להיראות המסיבה שלה. מבחינתה, הפרטים כולם תוכננו זה מכבר וכעת כשמגיע זמן האמת נשלפת התכנית מהמגירה ועוברת לשלב הביצוע המעשי. מובן שכאשר מדובר על אטרקציות לבת מצווה באולם, מחפשים את הטופ שבטופ. הנערה בדיוק כמוכם לא תתפשר על פחות מזה. אלחנן בר – הקוסם, הלהטוטן ואשף האשליות, יהיה זה שיגיע אליכם עם מופע אטרקציות מיוחד במינו ויעניק לאירוע הרבה צבע וענין. המסיבה בשילוב אטרקציות לבת מצווה באולםיותיר את האורחים שלכם פעורי פה. מובטח לכם אירוע בלתי נשכח!

התאמת התכנית לאירוע

לעיתים החלומות של הנסיכה שלכם אינם עולים בקנה אחד עם הרצונות שלכם, הפנטזיות שלכם וכמובן לא תמיד זה מתאים לתקציב אותו אתם מסוגלים להקדיש לצורך העניין. חשוב להלך בעדינות בין הטיפות ולהתחשב בכל הנתונים עד שתגיעו לעמק השווה.

חשוב מאוד לשים דגש עלהתאמה לאופי של הכלה, אטרקציות לבת מצווה באולםחייבים להתאים לאופי של הנערה. אם מדובר בילדה ביישנית אל תביכו אותה בהופעה שלא מתאימה כלל לאופייה. לנערה בעלת אופי כזה תתאים אטרקציה בה ישנו מפעיל שאחראי על ההפעלה מבלי להעלות את הכלה לבמה מעבר לרצונה. מאידך כאשר מדובר בנערה תוססת וסוערת שאוהבת את הבמה, ספקו אטרקציות לבת מצווה באולםשיעלו אותה לקדמת הבמה ויעשו ממנה 'מסמר הערב'.

אלחנן בר ידע להתאים בעדינות ובטוב טעם, את האירוע לכל כלה!


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה