שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> אירועים ואטרקציות -> אטרקציות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אטרקציות
 

אטרקציות לבת מצווה - מגנטים לבת מצווה


תומר שולמן

תומר שולמן | צלם מקצועי

פרימיום צילום חתונה, חברה לצילום חתונות, אירועים פרטיים ועסקיים.

צוות צלמים מקצועי ומיומן לאירועים.

פרימיום צילום חתונה - צלמי חתונות

 
 

על מנת לגרום לאירוע הבת מצווה להיות אירוע אותו יזכרו עמלים בני המשפחה על גימיקים רבים הדומים גם לגימיקים עבור ימי הולדת. לא פעם כוללת בתוכה הבת מצווה קליפ וידאו מושקע, הפקה של מצגות וכמובן ביצוע צילום מגנטים לבת מצווה

היתרונות הרבים הקיימים בשימוש של צלם מגנטים לבת מצווה באים לידי ביטוי ביתר שאת כשהדבר נוגע לאירוע מסוג זה. אירועי בת מצווה רבים מהווים בעצם מין מסיבת יום הולדת משודרגת הכוללת משפחה קרובה וחברים. לא פעם ניתן יהיה לראות באירועי בת מצווה נערים ונערות רבים אשר הוזמנו לאירוע זאת על מנת להעניק לו את אותו נופך של יום הולדת.

עבור החברים הרבים של חוגגת הבת מצווה הערך לאירוע מוצלח אינו מתבסס על אלמנטים כמו איכות האוכל. עבורם אירוע בת מצווה מהווה עוד סיבה למסיבה למול טבעם הנמרץ. הורים רבים הניגשים למלאכת תכנון הבת מצווה לוקחים בחשבון את רצון ביתם והופכים את רצונותיה לכדי הגשמה.

חלק מכל בת מצווה המכבדת עצמה כוללת בתוכה מגנטים לבת מצווה. נערים ונערות בגיל זה כיום אוהבים עד מאוד את עדשת המצלמה. הרצון לתעד עצמם בכל רגע משמח של חבר הינו רצון אוטומטי ממש ונערים רבים עושים כך באמצעות המכשיר הנייד שברשותם. הגימיק יוצא הדופן עבור נערים אלו במסגרת אירוע בת מצווה הוא בפשטות שלו. צילום שלהם עם גבי מגנטים, עם הקדשה ייחודית של אירוע הבת מצווה הופך את הצלם עצמו לדמות מרכזית שסביבה נמצאים רבים.

חברות צילום רבות מכירות מקרוב את הפוטנציאל הרב הקיים במגנטים לבת מצווה. כיום מגנטים רבים המחולקים בבת מצווה מעוצבים ומקושטים בצורה שתופסת את העין לילדים ונערים רבים. הצבע הבולט והמבוקש ביותר עבור בנות הינו ורוד ואדום וממנו ניתן להבין במבט ראשון שמדובר על מגנטים לבת מצווה.

את ההצלחה להם זוכים מגנטים לבת מצווה ניתן יהיה לחוש מספר ימים לאחר האירוע. התהודה שתמונות אלו מייצרות לאורך ימים רבים אחרי האירוע מקבלת ביטוי דרך החברים הרבים של כלת הבת מצווה. זו תזכה למחמאות רבות אודות הגימיק שכלל צילום של כל חבריה על גבי המגנטים. צילום על אותם מגנטים משאיר חותם ומזכרת לכל הילדים מין האירוע עצמו. רובם יציינו לטובה את אותו גימיק באירוע הבת מצווה שהיה בעצם לאחד משיאי הערב.

את אפקט הדומינו המוצלח חווים צוותים רבים המעניקים שירות של צלם מגנטים לבת מצווה. בטווח זמן קצר זוכים הם להזמנות נוספות של צילום מגנטים לבת מצווה באירועים נוספים. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה