שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2475
מאמרים: 7519
Like: 59
מאמרים -> אירועים ואטרקציות -> אטרקציות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אטרקציות
 

אירוח אותנטי


אלי תכלת

אלי 

 
 

 

 

כולנו מוצאים את עצמנו מידי פעם עסוקים, לחוצים, טרודים יותר מידי ופשוט זקוקים נואשות ליום נופש. לעתים סביבת העבודה שלנו כ"כ מלחיצה עד שאין לנו מספיק עידן להכיר מעט את השותפים שלנו לעבודה ולנסות להפוך את יום העבודה לנחמד יותר. יום כיף במסגרת העבודה יכול לספק פתרון לבעיות אלו. ביום כזה תוכלו בנוסף לזכות ליום החופש המיוחל, וכן תוכלו להכיר וליהנות עם השותפים בעבודה. עובדים שמחים ומרוצים מפעילות מסוימת של העבודה יגיעו לעבודה מרוצים, שמחים ומלאי אנרגיות. מאידך שמדובר ביום נופש שבו לא עובדים, יום ערירי כזה יכול להועיל רבות ולתרום לעבודה זריזה ולעובדים מרוצים שישקיעו יותר בעבודה.

 

איזה ימי כיף וגיבוש הנכם תעשו לעובדים שלכם? קיים כ"כ המון אופציות, החל מפיקניק ועל האש ועד ליום מהנה בבריכה ואף לרכיבה על סוסים. בעבר במה תבחרו? ובכן, גבעה הכרמל הירוק הנו אזור שמושך חברות וארגונים רבים. הטבע מתאים לביצוע אטרקציות שונות ורבות שיכולות לתרום רבות לגיבוש במשרד. תוכלו לעשות פיקניק, לטייל, לרכב על כולנו מוצאים את עצמנו מידי פעם עסוקים, לחוצים, טרודים יותר מידי ופשוט זקוקים נואשות ליום חופש. לפעמים סביבת העבודה שלנו כל כך מלחיצה עד שאין לנו מספיק זמן להכיר קצת את השותפים שלנו לעבודה ולנסות להפוך את יום העבודה לנחמד יותר. יום כיף במסגרת העבודה יכול לספק פתרון לבעיות אלו. ביום כזה תוכלו גם לזכות ליום החופש המיוחל, וגם תוכלו להכיר וליהנות עם השותפים בעבודה. חברות רבות עורכות יום כזה פעם בשנה, ותמיד מרוצות מהתוצאה. בעלי העסקים זוכים ליום חופש מהנה בעצמם, ואפילו לעובדים שמחים.

 

אז איזה יום כיף אתם תעשו לעובדים שלכם? ישנו כל כך הרבה אופציות, החל מפיקניק ועל האש ועד ליום מהנה בבריכה ואפילו לרכיבה על סוסים. אז במה תבחרו? ובכן, הר הכרמל הירוק הוא אזור שמושך חברות וארגונים רבים. הטבע מתאים לביצוע פעילויות שונות ורבות שיכולות לתרום רבות לגיבוש במשרד. תוכלו לעשות פיקניק, לטייל, לרכב על סוסים, להתפנק באירוח דרוזי ועוד... הר הכרמל תמיד היה פופולארי בקרב מטיילים רבים, אבל תפס תאוצה רבה במיוחד אחרי השריפה הגדולה שהייתה בשנת 2010. בינתיים, הצמחייה השתקמה חלקית וניתן ליהנות מנוף יפהפה. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה