שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2570
מאמרים: 7613
Like: 59
מאמרים -> אירועים ואטרקציות -> אטרקציות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אטרקציות
 

אפקטים לאירועים


תאיר קליין

תאיר קליין

 
 

אפקט הגברה ותאורה

השכרת הגברה, השכרת תאורה לחתונה, השכרת הגברה לאירועים

 

הפקת חתונה

 

כאשר איש ואישה מחליטים להתחתן, השמחה היא רבה מאד, כמובן. אך לא רק השמחה רבה, אלא גם העבודה אשר יש להשקיע בהכנות לחתונה. חתונה סטנדרטית בימינו היא הפקה של ממש, ויש לדאוג לפרטים רבים אשר מרכיבים אותה. ראשית, יש לבחור מקום שבו תיערך החתונה. לאחר מכן יש לדאוג לאוכל שיוגש בחתונה. ומעל לכך יש לדאוג לעשרות פרטים, כמו שמלת הכלה, הפרחים, המוסיקה ועוד. שני דברים חשובים שיש לדאוג להם כאשר מארגנים חתונה, הם התאורה לחתונה, ומערכת ההגברה. שני פריטים אלה הם חשובים מאד, מאחר שהם הופכים את החתונה מאירוע פשוט להפקה ענקית, מחתונה רגילה למסיבת ענק יפהפייה.

 

השכרת תאורה לחתונה

 

השכרת תאורה לחתונה כוללת השכרה של פרטי תאורה שונים, אשר מתאימים לחלקים השונים של החתונה. השכרת תאורה לחתונה כוללת, למשל, מנורות מיוחדות אשר מתאימות לשלב החופה, לרוב מנורות אשר נותנות אור מעומעם ורומנטי, בצבעים שונים אשר מעניקים את האווירה הרצויה בחופה. בנוסף, ניתן לשכור גופי תאורה אשר מתאימים לחלק הריקודים שבחתונה – כדור מראות, פליקרים וגופי תאורה אחרים אשר מעניקים אווירה של ריקודים ושל שמחה. גם לשעת סעודת החתונה ניתן להתאים גופי תאורה נאים אשר יעניקו תחושה נעימה לסועדים ולכל אדם שנכנס לאולם. ישנה תאורה שמתאימה לאולם סגור, ותאורה שמתאימה לגני אירועים – צריך רק לבחור את המתאים.

 

השכרת הגברה

 

השכרת הגברה לאירועים בכלל, ולחתונה בפרט, מצריכה מחשבה רבה. השכרת הגברה היא פשוטה, אלא שיש לבחור איזה ציוד הגברה דרוש לחתונה, כמה רמקולים נדרשים, וכדומה. ככל שהחתונה מתוכננת להיות גדולה יותר, בשטח גדול יותר ועם אנשים רבים יותר, דרושים רמקולים רבים יותר, ביחס של בערך רמקול אחד על כל 100-150 איש. השכרת הגברה לאירועים יכולה לכלול חלקים שונים של ציוד בהתאם לצורך. מערכת הגברה סטנדרטית כוללת, מלבד הרמקולים, גם מגבר ומיקסר. השכרת הגברה לאירועים לחתונות צריכה לכלול גם מיקרופונים לזמרים, אם ישנם, או חיבור למערכת ההשמעה של הדי. ג'יי, כדי שהמוסיקה השמחה של החתונה תישמע היטב לכל האורחים.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה