שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7295
Like: 59
מאמרים -> אירועים ואטרקציות -> אטרקציות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אטרקציות
 

בחירת שמלות שושבינות


ניסים מיימ
 
 

שושבינות - נערות הכלה בחתונה - לרוב שייכות לצד של הכלה והן נשים צעירות, חלקן חברותיה הקרובות או אפילו אחיותיה של הכלה. נהוג שהשושבינות רווקות. אם יש מספר שושבינות בחתונה, ייתכן שאחת מהן שתוכתר לתפקיד השושבינה הראשית, תואר שמטרתו להעניק כבוד מיוחד. לשושבינות אין הרבה תפקידים - עליהן, כמובן, להיות חלק מטקס החופה, ועוד לפני כן - לבלות עם הכלה ולעזור לה בהתארגנויות של יום החתונה. עוד "ג'וב" מסורתי של השושבינות, בדרך כלל של הראשית בהן, הוא למכור חפץ סמלי (אפילו סתם סיכת ראש) לכלה מיד לאחר החופה, וזאת מכיוון שקיימת אמונה שהראשון שייקנה דבר מה מבין בני הזוג הוא שיהיה הדומיננטי בנישואים.

 

מה לובשות השושבינות?

ובכן, ספק אם תמצאו איפשהו תיעוד מצולם של חתונה בה השושבינות במכנסיים. די ברור שהשושבינות צריכות ללבוש ביגוד ערב חגיגי במיוחד, ומעצם ההגדרה נגזרת הבחירה מה ללבוש - שמלות שושבינות! בעבור שמלות השושבינות נהוג לבחור בלוק רומנטי, פסטורלי וחלומי-משהו. השמלות המקובלות בקרב שושבינות יהיו לבדרך כלל מתנופפות, רכות למראה ולמגע ואולי תפוחות, או במלים אחרות - שמלות שושבינות הן מן שמלות של נסיכות.

 

יש שמלות של שושבינות שלהן מראה שמזכיר מאוד את שמלת הכלה - הן לבנות, נשפכות וחלקות, ויש עליהן עיטורים עדינים או קישוטי כסף וזהב. שמלות שושבינות אחרות יהיו נניח כולן בגווני פסטל שונים - תכלת, ורוד, פיץ' וצהבהב. גם שמלות שושבינות בדוגמה פרחונית או מקושטות בפרחים, מלאכותיים או אמיתיים, מקובלות מאוד, ולפעמים מחברים אל שמלות שכאלו גם בוקה פרחים שאותו אוחזות השושבינות בידיהן.

 

מתכנני החתונות הנועזים "ישתוללו" וילבישו את השושבינות בשמלות ערב עם מחשופים נדיבים שגונם לוהט (אדום, בורדו או פוקסיה) כקונטרה לשמלת הכלה היותר צנועה ומכובדת. הבחירה באילו שמלות שושבינות יופיעו מלוות הכלה לאירוע לרוב נתונה בידיהם של מארגני האירוע, אך לעיתים יניחו לקבוצת הבנות שנבחרו לתפקיד להחליט גם איך ייתלבשו ומה יעשו במהלך הטקס. לסיום זכרו כי חשוב מאוד שהשושבינות יקפידו על מראה מטופח ומושקע, אך כזה שלא יעפיל חלילה על יופיה של כלת השמחה כי ללא ספק זהו הערב שלה!


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה