שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> אירועים ואטרקציות -> אטרקציות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אטרקציות
 

בידורית - כל המידע ההכרחי


jacubb
 
 

מהי בידורית?

בידורית הינה רמקול מוגבר נייד אשר מצוייד במיקסר מובנה, הבידורית יכולה להתחבר לכל נגן באמצעות כבל AUX ו\או USB.

בד"כ אנו משתמשים בבידורית לאירועים קטנים עד בינוניים כמו טקסים, הרצאות וערבי שירה.

למה אנו צריכים בידורית?

מוטיב עיקרי באירועים הינו המוסיקה ומערכת ההגברה, כיום, מוסיקה מתנגנת בעת האירוע בכדי להנעים את זמנם של האורחים. אנו משתמשים גם במערכת הגברה ובעיקר בבידורית כדי להרצות ולהנחות טקסים ואירועים. בידורית היא פיתרון אידיאלי לכל אירוע כיוון שהיא מכילה מערכת הגברה ומיקסר מובנים ויכולה להתחבר כמעט לכל נגן.

השכרת בידורית או קנייתה?

כאמור, אנו צריכים בידורים לאירועים קטנים עד בינוניים, ובשביל להשיג את התוצאה המיוחלת נצטרך בידורית בסדר גודל המתאים למאורע, כלומר, אם אנו עושים ערב שירה בטבע - נצטרך בידורית נטענת לאורך זמן ארוך, אם אנו עושים הרצאה במקום סגור - נצטרך בידורית איכותית יותר אך ניידת פחות. 

הכל תלוי בסוג האירוע ובתדירות שבה נשתמש בבידורית, אם אנו מחפשים בידורית מקצועית בעלת טווח סוללה ארוכה נצטרך לשלם בהתאם, מחיר יקר. ומאידך, אם אנו צריכים בידורית ארעית לאירוע קטן, אולי ישתלם לנו יותר לקנות את הבידורית. בכ?א בכדי לחסוך מחיר יקר נוכל לשכור בידורית במקום להשקיע הון תועפות, אך הכל נמדד בעלות מול תועלת, אם נצטרך בידורית קטנה שאירוע קטן כנראה שישתלם לנו יותר לקנות בידורית, שכן נצטרך אותה לאירועים רבים. כלומר, השכרת בידורית תהיה פתרון אידאלי וחסכוני עבור אנשים שצריכים בידורית מקצועית ויקרה.

עלות מול תועלת? - זה כל הסיפור 

אם משתלם לנו להשקיע בבידורית שתשמש אותנו לאירועים רבים אזי עדיף לשלם פעם אחת ולגמור עם העניין, אך אם זה לא משתלם והבידורית יקרה מידי או שאנו לא עושים מספיק אירועים כדי להצדיק את ההוצאה שווה לנו לחשוב על השכרת בידורית.

לאור האמור לעיל, בידורית הינה מצרך חשוב לכל אירוע בכדי להנעים ולבדר את האורחים, בבידורית נשתמש כאשר נרצה לשלב מספר מערכות בצורה הקומפקטית ביותר, הבידורית מתאימה לאירועים קטנים עד בינוניים, אל תחשבו אפילו להרים אירוע גדול כיוון שבידורית בד?כ לא מספיק חזקה בכדי לשאת אירוע כזה. 

לסיכום, לשכור או לקנות? תלוי בכם ובסוג האירוע, בסופו של דבר, אם אתם מעדיפים לא לשלם הרבה בבת אחת כדאי לכם לחשוב על האופציה לשכור, ומאידך, אם אתם מחפשים בידורית לא יקרה לאירועים קטנים אולי שווה לכם לקנות.

בהצלחה!


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה