שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2252
מאמרים: 7254
Like: 59
מאמרים -> אירועים ואטרקציות -> אטרקציות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אטרקציות
 

בלונים לעסק שלך – כלי שיווקי מעולה


ליאת מ

ליאת מנדלסון

 
 

 

אתה משלם כסף רב על פרסום – רדיו, אינטרנט, טלוויזיה אך אתה מפספס שיטת פרסום יוצאת מן הכלל אשר יכולה ללא שום ספק למנף אותך – שיווק ופרסום באמצעות בלונים. כן, אתה קורא נכון – בלונים יכולים להיות כלי שיווקי יוצא דופן . מהי הכוונה? הכל במאמר הבא.

בלונים כשיווק לעסק

על מנת שתוכלו לקבל את ההחלטה להשתמש בבלונים כמסר השיווקי לעסק שלכם, עליכם קודם כל להבין את כוחו של המוצר הנ"ל. תחשבו על הדבר הבא: אתם חונים את רכבכם בחניון ענק שמלא בבלונים בכל מיני צבעים ועם מסרים שיווקיים – אתם יוצרים ומסתכלים על מה מדובר, מהו הסמל שמתנוסס על הבלון וכמובן מהו המסר שהבלון מעביר. על ידי פעולה כה פשוטה ניתן להשיג את תשומת הלב של המון אנשים בבת אחת. כמובן שהתוכן שיהיה על הבלון חשוב לא פחות מהכמות של הבלונים שיפוזרו בצורה כזו או אחרת.

כאשר מחליטים להשתמש בבלונים כמסר שיווקי לעסק חשוב, לפני הכל, להחליט מה יהיה המסר שתעבירו דרך הבלון. המסר יכול להיות למעשה כל דבר – לוגו, תמונה שלכם עם הלוגו, מסר שיווקי, מחיר של מוצר עם הלוגו וכדומה. הדבר החשוב ביותר שיש לזכור הוא: במידה והמסר השיווקי שתבחרו יהיה מסורבל, מעורפל, לא ברור, לוגו מרוח (את הדבר הנ"ל יש לבדוק מול החברה שבוחרים שתבצע את הדפס הלוגו/האימרה על הבלון, יש לבחור בחברה מובילה בתחום שיודעת כיצד להדפיס על בלוניה כיתובים/תמונות בצורה ברורה!) – יהפוך את כל האפקט השיווקי של הבלון ללא מוצלח.

כמו כן, חשוב לזכור שהמחירים של הבלונים המשמשים כאפקט שיווקי לעסק משתנים מחברה לחברה (ממש כמו ששימוש בבובות מסוג בובות ענק למסיבת יום הולדת או לחילופין מתנות ליום הולדת ישתנו מחברה אחת לאחרת) כך המחירים בחברות העוסקות בתחום בשוק הנ"ל משתנים.
חשוב לוודא מהי החברה, האם מדובר על חברה מוצלחת, לראות עבודות קודמות של הדפסים שערכה ולהגדיל ראש ולחפש אחר המלצות בתחום.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה