שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> אירועים ואטרקציות -> אטרקציות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אטרקציות
 

בלונים מודפסים – כן יש דבר כזה


ליאת מ

ליאת מנדלסון

 
 

 

 

את הנתון הבא אתם בוודאי כבר יודעים: בלונים מצליחים לשדרג כל אירוע בו הם נמצאים. בלונים נמצאים בכל מסגרות האירועים החל ממסיבות רווקות או רווקים, בר/בת מצווה ועד אירועי ימי הולדת לילדים. אחת האטרקציות הנהדרות ביותר שניתן לעשות בעזרת בלונים הם בלונים מודפסים. אם אינכם יודעים מהי המשמעות, הגעתם אל המקום הנכון.

בלון מודפס – כיצד זה בא לידי ביטוי?

עיצוב בלונים הבא לידי ביטוי כבלונים מודפסים נעשה בשתי אפשרויות עיקריות: האפשרות הראשונה היא הדפסת בלון הנקראת "הדפסת אופסט" ואילו האפשרות השנייה: "הדפסת משי".
הסיבה לכך שיש שני סוגי הדפסות היא בעקבות סוגים שונים של בלונים לצד כמות ההזמנה, כלומר, בדרך כלל כאשר מדובר על הדפסות בסדר גודל של חברה המעוניינת, למשל, לשווק את עצמה באמצעות בלונים הדבר ייעשה באמצעות "הדפסת המשי".
האפשרות השנייה (הדפסת אופסט) נחשבת כיקרה יותר בשל היצירה על הבלון עצמו אך עם זאת ההדפסה הרבה יותר זולה מהדפסת המשי.

אז כיצד ניתן למעשה להשתמש באפשרות הזו של בלונים מודפסים? ובכן, כפי שציינו לעיל, הרי שניתן להשתמש באפשרות זו במידה ומדובר על חברה אשר מעוניינת לשווק את עצמה או לחילופין מעוניינת לערוך "ערב חברה" במקום גדול.
כמו כן, אפשרות זו נהדרת גם כאשר מעוניינים לערוך עיצוב שולחן יום הולדת בעזרת הבלונים הללו.

מה חשוב לזכור?

חשוב לזכור שמכיוון שקיימות חברות רבות בשוק העוסקות בדיוק בתחום הנ"ל, ניתן למצוא מחירים מאוד אטרקטיביים ולכן, בדיוק כאן, נכנסת אופציית סקר השוק זו תבטיח לכם הגעה אל החברה המשתלמת והאטרקטיבית ביותר. חשוב לאחר מכן לערוך השוואות מחירים בין הצעות המחיר השונות בכדי לא רק לבדוק מהי החברה המשתלמת ביותר אלא גם על מנת לדעת איזו חברה היא באמת מקצועית בתחומה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה