שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2570
מאמרים: 7613
Like: 59
מאמרים -> אירועים ואטרקציות -> אטרקציות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אטרקציות
 

גרין סקרין


מתחם SPS

 

מתחם SPS רמת החייל, ת"א

רחוב ראול וולנברג 14

ליצירת קשר: 03-6481278

מייל: spslive@gmail.com

אתר: www.spspro.co.il

 
 

 

היתרונות של מסך ירוק

כמעט כל אחד מכיר את המראה של מסך ירוק - מדובר במסך שאפשר להדביק עליו תצלומים שונים, וכך ליצור סוגי רקע משתנים, למרות שהכל מצולם בתוך אולפן אחד. השימוש במסך הירוק (או כפי שהוא נקרא בלועזית - גרין סקרין) הפך להיות נפוץ מאד בהפקות מכל סוג. עם זאת, חשוב להבין מהם היתרונות המדויקים של שימוש במסך ירוק, ומדוע דווקא טכניקה זו הפכה להיות נפוצה במיוחד.

 

גם חיסכון וגם מגוון

ראשית, בעזרת גרין סקרין אתם יכולים לחסוך באופן משמעותי בתקציב הצילומים שלכם. בין אם מדובר על הפקה של סרט עלילתי ובין אם מדובר על הפקה של סרט לבר המצווה של הבן שלכם - ברור שיש לכם תקציב מוגבל. צילומי חוץ הם יקרים יותר מצילומי פנים, שכן הם כוללים שינוע של צוות שלם, והתמודדות עם התנאים בחוץ שלא תמיד יהיו לשירותכם. לעומת זאת, בעזרת מסך ירוק אתם יכולים לצלם בתוך אולפן בעלויות משתלמות יותר ואף להגיע לתוצאות יפות ביותר.

יתרה מזאת, הגרין סקרין מאפשר לכם גם לצלם מגוון רחב מאד של סצנות שבלתי אפשרי לצלם בחוץ - טיפוס על בניין, שיט בים או נסיעה ברחוב הן סצנות שקשה מאד לצלם בזמן אמת בחוץ, אבל המסך הירוק יעזור לכם ליצור את הסצנה המוצלחת.

 

 

על גרין סקרין ועל תאורה

כאשר אתם מצלמים עם גרין סקרין, אם מעוניינים בעצם לצלם סצנה עם רקע מיוחד, אשר יודבק על גבי המסך עצמו. עם זאת, חשוב לזכור שצילום בעזרת מסך ירוק, חייב להיות מקצועי במיוחד. אם תסתכלו על צילומים ישנים יותר (שבוצעו עם מסך כחול ולא ירוק) תוכלו לשים לב כי הרקע נראה מודבק באופן מאד מלאכותי, והשילוב לא נראה אמין. כדי לצלם בצורה איכותית עם מסך ירוק, עליכם לפנות לאולפן מקצועי, אשר ידע ליצור אשליה מתאימה של עומק בין הדמויות האמיתיות לבין הרקע המודבק. השילוב נעשה בין השאר בעזרת תאורה מתאימה.

 

מה תפקיד התאורה?

תאורה נכונה בסצנה, יכולה ליצור סצנה אשר בה הדמות תיראה כחלק אינטגרלי מתוך הרקע על הגרין סקרין. יש לשים לב שכאשר אתם מדביקים רקע על גבי גרין סקרין, הדמות צריכה ללכת במרחב של הרקע באופן חופשי ולהיראות כמו חלק מלא ממנו. בעזרת תאורה מתאימה תוכלו ליצור משחקי אור וצל שיקנו אמינות לסצנה. תאורה מתאימה תגרום לשחקן להשתלב בתוך הרקע, וליצור מצג אמין לחלוטין.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה