שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2475
מאמרים: 7519
Like: 59
מאמרים -> אירועים ואטרקציות -> אטרקציות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אטרקציות
 

האטרקציה המבוקשת ביותר-מגנטים לאירועים


תומר שולמן

תומר שולמן | צלם מקצועי

פרימיום צילום חתונה, חברה לצילום חתונות, אירועים פרטיים ועסקיים.

צוות צלמים מקצועי ומיומן לאירועים.

פרימיום צילום חתונה - צלמי חתונות

 
 

צלם מגנטים ואירועים ייחודיים

אירוע נוצץ עומד כבר בפתח, ההתרגשות בשיאה והרצון להפיק אירוע של פעם בחיים כבר שם. אניני הטעם, הבגדים, ההופעה, האטרקציות וכל השאר כבר נבחרו ומה על תיעוד האירוע בצורה המושלמת ביותר? קוראים לזה צלם ובפרט צלם מגנטים אשר יכול להנציח כל רגע והשקעה באירוע בלתי נשכח. כאשר אתם בוחרים צלם מגנטים, אתם למעשה בוחרים מישהו שיזכיר לכם כל פעם מחדש, מהו אירוע איכותי וכיצד הוא אמור להתבצע. השוק הפתוח מציף ומביא לא מעט סוגים של צלמי מגנטים. במי לבחור? כיצד לבחור? הכול שאלה של העדפה כזו או אחרת. המחירים שונים ויבוא לידי ביטוי במאות שקלים לאירוע. חוץ מהמחיר יש לבדוק לא מעט דברים ומאידך חשוב תמיד לזכור כי הזול ביותר עלול לעלות הרבה מעבר למה שחשבתם. עלות זולה, תעלה לכם תמיד יותר יקר.

צלם מגנטים- כיצד לבחור נכון?

על פגישה אל תוותרו לעולם. מפגש פנים מול פנים הוא מעל לכל. אין זה משנה אם מדובר בבחירת צלם מגנטים או צלם רגיל, הפגישה הראשונית היא החשובה מכול והיא זו שתקבע לגבי בחירת נותן השירות הטוב. יש לחבור לנותן השירות ולראות האם אפשר לבוא איתו בדין ודברים. כך למעשה יהיה ניתן להתרשם ממנו ומעבודותיו בפועל. האם יכולתו לספק את כל הנדרש לאורחים הצמאים לעוד? יש לבדוק איכויות. כמו בכל דבר גם כאשר בוחרים צלם מגנטים לאירועים, בוחרים איכות של מגנט לאירוע. מה האיכות של התמונה? האם המגנט נראה מודפס כהלכה? האם הוא מבריק ויפה להגשה? יש לוודא כי התמונה לא תתקלף. כך גם לגבי תמונה דהויה. את האירוע שלכם הולכים לזכור ולו לזמן הרחוק ביותר. כשמישהו מזמן אתכם לרכוש מוצר ללא הגבלה, שם למעשה עליכם להיזהר יתר על המידה. לא תמיד העסקאות הללו תחשבנה טובות. עדיף לסגור את פני הדברים הרבה לפני התרחשותם. העלות קבועה מראש, הכמות קבועה מראש ואפילו זמן האספקה בפועל.

תהו על קנקנו של בעל המקצוע

וודאו כי הצלם אותו בחרתם לא ברח טרם הזמן מהאירוע, היו בעבר מקרים כאלה ואחרים של מספר קטן של תמונות. מן הסתם הדבר העיד על כך כי הצלם הלך הרבה לפני שהאירוע המקסים שלכם הסתיים. בזמן המרגש ביותר, בזמן טירוף וריקוד, מישהו "שכח" לתעד את זה. אין לפסוח על זיכרון דברים כזה או אחר. יש לקבל התחייבות מצלם המגנטים על מספר תמונות ידוע מראש. כך גם לגבי שעת סיום האירוע. כאן למעשה עולה אמינותו של האדם אותו אתם בוחרים מעל לכל. המלצות תמיד תסייענה לכם בעת סגירת העסקה ויפה שעה אחת קודם.

בקרה וציוד מקצועי

אז נכון שאתם בטוחים כי בחרתם את בעל המקצוע הטוב ביותר ומה באשר למגנטים בפועל? האם הם יכולים להכיל לפחות כ 100 תמונות מגנטים? מישהו מבני המשפחה יוכל לבקר ולסייע לכם  נוכח ההכנות והקשיים להתמקד דווקא באותו צלם מגנטים. כך גם חשוב לדבר על ציוד מקצועי נבחר. יש לבדוק ולשאול לגבי הציוד איתו הולך לעבוד צלם מגנטים. כך גם בירורים לגבי ציוד לגיבוי. האם אותו צלם נבחר יכול לגבות את הציוד הנפגע חלילה? האם יש לו מדפסת לגיבוי בשעת צרה? כאן למעשה עומדים הדברים על הפרק והופכים כל צלם למקצועי אלא אם נוקט הוא בכל הנתונים ונקודות שהועלו כאן. בסיכום דבר, כאשר מדברים על האירוע שלכם, הצלם הוא זה שיסייע להנציח דקות שלא תחזורנה. קוראים לזה בחירה מקצועית. 

 

בברכה 

איחוד של חברות הצילום הגדולות והאיכותיות בישראל

צוות צלמים | סטייל צלמים | הצלם

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה