שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2543
מאמרים: 7589
Like: 59
מאמרים -> אירועים ואטרקציות -> אטרקציות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אטרקציות
 

האטרקציות המובילות ביותר


מוטי תי
 
 

 

מאחר ומתקיימים אירועים רבים בחיינו זה יכול להיות ברית, בריתה, יום הולדת, חתונה ועוד אירועים אחרים ראינו לנכון לכתוב לכם כאן על האטרקציות המובילות שיש בתחום ולהאיר את עיניכם מאילו מהם עדיך להתרחק עקב סיכונים מיותרים ולא חסר כאלו.

 

אטרקציות רבות קיימות כיום לאירועים, ואלו כמובן לא כוללים את שירותי צילום האירוע ושירותי המוסיקה לאירועים שאלו הם מצרך חובה כמעט בכל אירוע, אנו מדברים על האטרקציות שנוהגים כיום להוסיף לאירועים כמו מגנטים לאירועים, זיקוקים לחתונה, עשן כבד, קונפטי, בלונים בסידורים שונים ולמטרות שונות ועוד... ישנם גם אטרקציות פחות ידידותיות בועות סבון לרחבת הריקודים באולמות אירועים, אטרקציה זו נחשבת לגימיק מסוכן באירועים מאחר שהחומר המפריח את בועות הסבון הוא חומר הגורם להחלקה ברחבת הריקודים כך שעולים הסיכויים להחלקת אדם ופציעתו במהלך האירוע ולפיכך ובהתאם לזאת יכול מאוד להיות שהאירוע שלכם יפגע מכך ולכן חשוב לשים לב לכך לפני שמזמינים את הגימיק הזה לאירועים.

 

רשימת האטרקציות המבוקשות ביותר לאירועים גדולים ולאירועים קטנים:

1.      הפרחת בלונים

2.      הפרחת בועות סבון בתוך אולם האירועים

3.      בובות מרקדות בין האורחים והרוקדים באולם

4.      סידורי בונים לאירועים

5.      מגנטים לאירועים

6.      תא צילום שאליו נכנסים האורחים ומצטלמים

7.      שירותי בר אטקיבי

8.      זיקוקים לאירועים

9.      זיקוקי דינור (מתאים לאחר טקס הקידושין)

10.  עשן כבד לאירועים

אלו הם האטרקציות הבולטות ביותר לאירועים אבל ניתן לומר בביטחון מלא שאחד האטרקציות והגימיקים לאירועים הטובה ביותר היא פיתוח תמונות המגנטים באירועים, היא צוברת תאוצה משנה לשנה ושומרת על פאר מתמיד מול כל אותם האטרקציות הקיימות האחרות.

לאחר תמונות המגנטים ניתן לומר שהאטרקציות והגימיקים המוזמנים האחרים הם כל השאר מבין אלו הרשומים ברשימה המלאה בשורות שנכתבו.

בימים אלו יש אפליקציה חדשנית שמנסה להשתלט על התלהבות פיתוח תמונות המגנטים שהיא למעשה מאפשרת לכל אותם האורחים שלכם לצלם את עצמם דרך הנייד שלהם ולעלות את התמונות לאפליקציה שלאחר מכן מפתחים התמונות שנמצאים באירוע עצמו מדפים את כל אותם התמונות ומדביקים אותם על תמונת מגנט ללא צורך בצלם מגנטים לאירועים כזה שיסתובב בין כולם ויצלם אלא כל אותם האורחים עושים זאת לבד ללא צורך בו, יש לומר שזוהי אפליקציה חכמה אבל רחוקה מידי להחליף את שירות תמונות המגנטים ובטח שלא להיות עדיפה עליהם מכוון שהמון אנשים כיום אינם מתעסקים עם הורדת אפליקציות ויש ציבור גדול מאוד בעיקר המבוגרים שבניהם שאינם שולטים בהורדת האפליקציות ולרובם אין סמרטפון ולכן כל אותם האנשים אינם יצטלמו או יקבלו תמונות מגנטים ללא צלם מגנטים שיסתובב בינהם.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה