שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> אירועים ואטרקציות -> אטרקציות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אטרקציות
 

הכל על מגנטים לאירועים והזמנת צלם מגנטים


תומר שולמן

תומר שולמן | צלם מקצועי

פרימיום צילום חתונה, חברה לצילום חתונות, אירועים פרטיים ועסקיים.

צוות צלמים מקצועי ומיומן לאירועים.

פרימיום צילום חתונה - צלמי חתונות

 
 

אחד מנותני השירותים הבולטים באירועים רבים ואלו שבאים במגע רחב ולאורך כל האירוע הם הצלמים. באירועים רבים מורכב צוות צילום הכולל צלמי וידיאו וצלמי סטילס. אלו אמונים על תיעוד האירוע בצורה שתרגש את חתני השמחה, משפחה וחברים שנים לאחר האירוע. בצוות צלמי הסטילס התווסף בשנים האחרונות שחקן חדש לצוות. מדובר על צלם מגנטים נוסף אשר מצלם אורחים רבים בעבור מזכרת אישית שלהם. ביכולתו להעניק בו בערב האירוע כמות נכבדת של תמונות למזכרת. אלו מודפסות על מגנטים עם הקדשה ותאריך האירוע ומחולקות חינם לאורחים שהצטלמו.

צלם האמון על צילומים אלו הוא צלם מגנטים. רבים כיום יודעים שהזמנה של צלם מגנטים היא בגדר חובה ממש ודורשים שירות זה מצוות הצילום האמון על תיעוד האירוע. לצלם המגנטים תפקיד ייחודי ויוצא דופן. לעומת צלמי הסטילס שמרוכזים יותר בחתני האירוע, בני משפחותיהם הקרובים ובצילום של מוקדי האירוע, יש ולצלם מגנטים כר פעולה נרחב הרבה יותר. צלם מגנטים מקדיש בעבודתו תשומת לב לאורחים ממעגלים רחוקים יותר. לרוב נראה צלם זה עובר בין כל האורחים, מגיע לשולחנות מרוחקים ומציע לצלם אורחים ממעגלים רחוקים יותר בקרבתם לחתני האירוע. בעבור אורחים רבים החיזור של צלם מגנטים יש ומכניס אותם לאווירת האירוע. הם זוכים לתשומת לב כמו כל אורח אחר ובכך יש ומרגישים נוח יותר לקחת חלק באירוע ולהגיע לרחבת הריקודים. שם בסמוך גם נמצאת עמדת חלוקת תמונות המגנטים.

למעשה צלם מגנטים לאירועים מהווה את החוט המקשר בין חתני האירוע לאורחים הפחות קרובים אליהם. צילומיו אף מגיעים למכלול צילומי החתונה ובכך זוכים חתני האירוע אף להתוודע לאורחים נוספים שהיו חלק מהשמחה שלהם וזכו לחוויה נעימה. רבים טוענים ששילוב של צלם מגנטים באירועים תורם תרומה נכבדת להנאה של כלל האורחים באירוע. הנאה שבסופו של דבר תזכה את חתני האירוע בהתרגשות גם אחרי האירוע ותבטיח מילים חמות מכלל מוזמני האירוע. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה