שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2500
מאמרים: 7541
Like: 59
מאמרים -> אירועים ואטרקציות -> אטרקציות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אטרקציות
 

הכל על צילום חתונה וצלמים לחתונה


תומר שולמן

תומר שולמן | צלם מקצועי

פרימיום צילום חתונה, חברה לצילום חתונות, אירועים פרטיים ועסקיים.

צוות צלמים מקצועי ומיומן לאירועים.

פרימיום צילום חתונה - צלמי חתונות

 
 

חלק מאותם סידורים הנעשים לפני אירוע מרגש זה הוא מציאת צוות צלמים מקצועי לצילום חתונה. התמונות מהוות כמובן זיכרון לכדי שנים המנציחים את הרגעים המאושרים של ערב זה ולכן נשאף לאיש מקצוע לו צוות צילום מיומן המכיר מקרוב את מלאכת תיעוד שמחת החתונה.

כמו בכל תחום אחר יש ומומלץ לא לחסוך יתר על המידה בהוצאות על שירותי צילום מקצועיים. הצעת מחיר נמוכה מאחרים יכולה כמובן להקסים ולהוות סיבה לבחירה בצלם. עם זאת, יש והדבר מביע אודות יכולותיו המקצועיות הירודות של צלם זה.

בבואנו לבחור צלם לאירוע החתונה שלנו יש כמובן לשים לב למספר דגשים חשובים:

-        כימיה: תהליך העבודה עם צוות צלמי חתונות נחשב לארוך לעומת נותני שירות אחרים הקשורים בחתונה. צוות הצילום ילווה אתכם לאורך כל היום עצמו מסלון הכלות, צילומי החוץ וכמובן באירוע עצמו. שיתוף הפעולה והעבודה עימם ממשיך גם לאחר תום האירוע וזאת בבחירת אלבום, בחירת התמונות שיכנסו לאלבום, עריכת הוידיאו ושאר תיקונים. אי לכך, קיימת חשיבות בבחירת צלם וצוות צילום שניתן יהיה ליצור עימם כימיה נעימה בה תרגישו בשיא הנוחות והכיף.

-        ניסיון: הביטוי לניסיון רב של צוות הצילום יהיה מגובה בעבודות קודמות שלהם מהם ניתן להתרשם במסגרת המשרד שלהם. בתור לקוחות אל לכם להתבייש בלדרוש אודות ולהתרשם מעבודות צילום חתונה קודמת ובמיוחד מאירועים הדומים לחתונה שלכם בין אם מדובר בעיצוב האלבומים, צילומים דיגיטליים, צילומי חוץ, אלבומי הורים ועוד.

-        שירות: אופי השירות של צוות הצילום מהווה מאפיין בולט וישיר לטיב העבודה. צלם אשר מתנהג בצורה לא מנומסת ומכבדת, דוחה ומאחר לפגישות ומתנהל באופן שלא מרגיש לכם נוח, הוא צלם שעליכם לוותר על האפשרות שיהיה צלם בחתונה שלכם.

-        חוזה: יש לדאוג שכל מה שסוכם לגביו ייכתב בחוזה מסודר בו הדברים מפורטים וברורים. פרטים כמו כמות תמונות, כמות צלמים, זמני אספקה יש וצריכים לקבל ביטוי בחוזה ובצורה הברורה ומוסכמת על שני הצדדים. יש לדאוג בחוזה לפרטים טכניים דוגמת ביטוח לתמונות ובעצם כל פרט עליו כדאי שיהיה מוסכם ומוגדר זאת על מנת בעיות והסחי דעת באירוע עצמו. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה