שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> אירועים ואטרקציות -> אטרקציות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אטרקציות
 

הפעלה לילדים בבית הספר? רק מתנפחים!


rsseowebz

התמונה של ‏‎Gili Webz‎‏.

 
 

ועד ההורים בשיתוף עם הסגל הלימודי של בית הספר, מחליטים מפעם לפעם להפתיע את הילדים ולהעניק להם טעם מעט שונה מהטעם המוכר להם במסגרת תכנית הלימודים. לרוב, מדובר על פעילויות לקראת יציאה לחופש, פעילויות בתחילת שנה או סוף שנה, או במסגרת "יום התלמיד". הפעם, אתם מוזמנים ללכת על בטוח ולהנות מפעילות של השכרת מתקנים מתנפחים לילדים.

 

שוברים את שגרת הלימודים:

 

אפשר לומר שהמתנפחים הם הדבר הכי רחוק מהשגרה של הילדים. לכמה שעות, עוזבים את הספרים, המחברות, שיעורי הבית והמשימות השונות, ונותנים לילדים להנות מילדות צבעונית, מתוקה וקופצנית עם מתנפחים בצורות שונות, גדלים שונים ועיצובים שונים. חיוכים וצחוק של ילדים הם מטרת העל בכל פעם מחדש, ועם השכרת מתקנים מתנפחים לילדים אתם מבטיחים לעצמכם ילדים פשוט מאושרים!

 

מחזקים ומשקיעים בפאן החברתי:

 

כמו כן, המתנפחים לא רק מעניקים חוויה של כייף, ריחוף וצחוק, אלא מדובר על פעילות שמחזקת ומלכדת את הילדים. על מנת להנות מהפעילות במתנפחים, על הילדים להיות קשובים וערים לחבריהם, לקפוץ בעדינות תוך שהם מתחשבים בילדים האחרים, ואפילו לקפץ ביחד כשנותנים ידיים. מדובר על חוויה נפלאה שהילדים חולקים ביחד. אל יום הלימודים הבא הם יגיעו מגובשים ומלוכדים יותר.

 

פעילות המתאימה לכל הילדים:

 

כמו כן, אפשר לומר כי מדובר על פעילות שמתאימה פשוט לכל הילדים! לא חסרות פעילויות המבוססות על תחומי עניין לרבות ספורט, בעלי חיים או יצירה, שלא תמיד חביבות על כל הילדים. מנגד, המתנפחים מסתמנים כאטרקציה בטוחה שתשמח כל ילד בפעילות הבית-ספרית!


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה