שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> אירועים ואטרקציות -> אטרקציות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אטרקציות
 

הפעלות לקייטנות


Damien Rot

Damienroth

 
 
הפעלות לקייטנות

בחודשי יולי- אוגוסט, בגנים רבים ומקומות כגון מתנסים, נהוג להפעיל את הגנים כקייטנה.  מתכונת זו, מתאימה גם לגילאים הצעירים ועונה על צרכים של הרבה ילדים ותחומי עניין שהם יאהבו. צוות הקייטנה, מפעיל את הילדים, כך שעונה על צורך שינוי שגרת חייהם שהיא די עמוסה ובדרך זו, לרענן כוחות, כך שיטענו אנרגיות מחודשות בפעילות כיפית. יש לפעול על חוקי הבטיחו בזמן הפעלות לקייטנות. יש לגוון בכל יום הפעלות שונות, כך שיהיה לילדים יותר עניין ולא יבצעו את אותן הפעילויות וישתעממו מהר. זו הסיבה שיש כמה מפעילים שכל אחד מהם הוא בעל תחום שונה.

אם הילדים אוהבים בעלי חיים, ניתן לגוון למשל, את הפעילות בכל פעם בתחום שונה הקשור לבעלי החיים, כגון:  שבוע חיות בית, שבוע חיות בר, שבוע ציפורים וכן הלאה..

פעילות יצירתית מפתחת בהפעלת הקייטנות לילדים

ניתן למצוא, אינספור של הפעלות לילדים בחופשת הקיץ, כגון יצירות מדהימות שהילדים יתנסו בהן, יפתחו את הדמיון וחוש היצירה. ניתן לבצע הפעלות במשך ימים שלמים שהילדים לא ישתעממו לרגע וישנם טווח גילאים, אשר יתאימו לקבוצות ופעילויות מסוימות. גם יום הולדת לגיל 10, ניתן יהיה לחגוג בקייטנה עם חברים מהשכבה ופעילויות מרהיבות , משחקים ומשימות שונות שילדים יאהבו לבצע בשטח פתוח בו מתקיימת הקייטנה. גם משחקי חשיבה, פעילויות ספורטיביות שנושאות פרסים, כל אלה מדרבנים את ילדי הקייטנה וגורמות להם סיפוק רב.

הפעלות מוסיקליות לילדי הקייטנה

ילדים מפתחים את חוש הקצב שלהם באמצעות כלי נגינה שאהובים עליהם, כגון תופים. ניתן לארגן הפעלה מיוחדת של מדריכים שיתנו לילדים לתופף על פחים, דרבוקות ושאר כלי תיפוף מעניינים, מה שיגרום להם להנאה ופיתוח חוש המוסיקה. גם מתקנים מתנפחים יכולה להיות פעילות שהילדים אוהבים במיוחד ולכן, ככל שיהיה יותר גיוון, כך זו תהיה קייטנה מוצלחת שילדים תמיד יאהבו לחזור אליה בכל קיץ. כל הפעילויות הללו, מגבשות ומפתחות קשרים חברתיים בין הילדים, מה שהם לא מבצעים מדי יום, כשאר הם נמצאים בבית הספר וחוזרים להכנת שיעורים ולמשחקי המחשב.

גם סדנאות בישול לילדים היא פעילות אהובה , יוצרת וטעימה, כך שישנם מפעילים, המגיעים לקייטנות השונות ומפעילים את הילדים בפעילות זו שכולם אוהבים ליטול בה חלק. לרוב, קייטנות מחלקות ברושורים עם כל התכנייה של כל שבוע, כך שהילדים כבר יודעים מה תהיה הפעילות והם מתרגשים בכל יום לקראת יום הפעילות העשיר שמצפה להם.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה