שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> אירועים ואטרקציות -> אטרקציות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אטרקציות
 

הפקת אירועים עסקיים - עסק למקצוענים


עידו
 
 

כל מי שניסה אי פעם לארגן אירוע עסקי, בין אם זה כנס, בין אם אירוע יוקרתי למשקיעים ובין אם אירוע לעובדי החברה, יודע כי מדובר בסיפור לא פשוט. הרי אם אתם רוצים שהאירוע שלכם יהיה הצלחה ויותיר את הרושם הנכון על האורחים והמוזמנים, אתם חייבים לדאוג כי האירוע יהיה מאורגן בצורה מושלמת בכל הפרמטרים האפשריים. הדבר הופך קשה שבעתיים, כאשר אתם צריכים לדאוג לכל הלוגיסטיקה של הפקת האירוע בנוסף לעבודת היום יום שלכם, אשר לא מותירה לכם את הזמן הדרוש להשקיע בהפקה את כל האנרגיות הדרושות לה.

מי שלא התנסה מעודו בהפקת אירוע עסקי, עשוי לחשוב שמדובר בהליך פשוט. כל שעלי לעשות, הוא עשוי לחשוב, הוא לבחור את המקום בו אני רוצה לקיים את האירוע, לבחור קייטרינג, לדאוג לתכנית אמנותית, להזמין את המשתתפים, ולנוח על זרי הדפנה.

הפקת אירועים עסקיים - עסק לא פשוט

כמובן שטעות בידו של מי שיחשוב כך. הפקת אירועים עסקיים היא עסק מסובך, אשר דורש מחשבה רבה וניהול לוגיסטי לא פשוט, החל משלב הפיתוח הרעיוני של האירוע, ועד לפירוק האירוע עצמו, בשעות הארוכות שנמשכות הרבה אחרי שהאורחים הגיעו בחזרה לביתם.

הקשיים מתחילים בדרך כלל כבר ברגע הראשון, כאשר מארגני האירוע מנסים למצוא את הקונספט המתאים ביותר לאירוע שלהם. האם ארוחת ערב חגיגית ,תספיק לצרכים שלהם? או שאולי צריך לדאוג לאמן בעל שם שישעשע את האורחים? אולי צריך בכלל לדאוג להפעלה מיוחדת? כל אלה משתנים כמובן לפי הצרכים שלכם, אך גם לפי האופי של הקהל שאמור להגיע לאירוע ואופי האירוע שאתם מנסים לייצר.

אך זה לא נגמר כאן. לאחר שכבר בחרתם את הקונספט של האירוע שלכם, עליכם להחליט היכן לקיים אותו. האם תרצו לקיים אותו במשרדי החברה? האם באולם? במרכז כנסים? או שאולי תעדיפו להפיק אירוע שיתקיים בפארק פתוח לצדו של נחל פסטורלי?

ומה לגבי הקייטרינג- האם תרצו להזמין חברה המתמחה בארוחות גורמה, או שמא יספיק לכם שולחן עם כיבוד בסגנון פריסה צבאית?

כל זה עוד לפני שבכלל התחלנו לחשוב על כל הפרמטרים השונים הנוגעים לתכנית האמנותית של האירוע, שיכולים להשפיע על ההפקה לכיוונים שלא הייתם מוכנים להם, ובלי לדבר על הבעיות התקציביות שיכולות לנבוע מכל החלטה הפקתית שלכם.

הפקת אירועים עסקיים - תנו למקצוענים לעשות לכם את העבודה

כמו שאמרנו בתחילת המאמר, הפקת אירוע עסקי היא סיפור לא פשוט עבור מי שאינו מורגל בכך, ולעתים גם למי שעוסק בכך באופן קבוע. לכן, ההמלצה שלנו היא כי תעשו לעצמכם טובה, ובבואכם להפיק אירוע עסקי, פנו לחברת הפקה המתמחה בכך, שתוכל להוריד מעליכם את הנטל וליצור עבורכם אירוע מושלם.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה