שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2386
מאמרים: 7373
Like: 59
מאמרים -> אירועים ואטרקציות -> אטרקציות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אטרקציות
 

הרצאות לחוגי בית


David SEO

Gorge Thick

 
 

ברור הרי לכל שידע הוא דבר שמספק לנו הרבה ביטחון. ידע בנושאים רבים מאתגר את הראש והדמיון ומעניק לנו אפשרות להיפתח למגוון של נושאים ולהכיר עוד תחומי עניין. הרשת האינטרנטית מספקת ידע רב בכל נושא שרק נרצה, אך לא תמיד הכול אמין וצריך לקחת בערבון מוגבל את כל האינפורמציה שאנחנו קוראים דרך הרשת.  

דרך נוספת להעשיר את הידע וללמוד היא דרך הרצאות. היום יש הרצאות מאנשים שהם מתמחים בנושאים מסוימים ומספרים אודות הנושא שבו הם מתמחים. כמו: זוגיות, מה זה אושר?, תזונה נכונה, הורות ועוד מגוון של נושאים מעניינים ומרתקים שמגיעים מאדם מנוסה ומומחה בתחומו, שיכול גם לענות בתום ההרצאה על מגוון של שאלות שמגיעות מהקהל.

הרצאות בפורמים שונים

הרצאות ניתן לשמוע בכל מיני פורומים, אם זה בבית ספר או באוניברסיטה וגם בחוגי בית בהם המרצה מגיע עד אליכם ומעניק לכם חוויה מענגת, קסומה ואישית. בחוגי בית ניתן לארח מגוון של אטרקציות כמו נגנים, זמרים, ושפים שמלמדים בישול וגם מרצים. ההרצאות שמגיעות לחוגי בית הם בהתאם לטעמם של החברים בחוג. כל אחד מציע נושא שמעניין אותו ובסוף עושים החלטה משותפת לפי הרוב ומזמינים את המרצה בנושא הכי מבוקש. הבחירה היא גם לפי עניין, טווח הגילאים, מינם של חברי החוג ועוד.

נושא ההרצאה

ברגע שמחליטים על נושא ההרצאה רצוי לאתר מרצה כזה שקיים כבר בעבר הרצאות ויש עליו המלצות. ההרצאה צריכה להיות סוחפת ומעניינת שתגרום לשינוי כלשהו או שתעשיר את הידע של כל הנוכחים. כדאי לבחור גם בתחום נושא שהוא מעניק אופטימיות, מלמד ומקנה כלים לחיים.

הרצאות מבוקשות

כל אדם נמשך למגוון של נושאים שמעניינים אותו ואליהם הוא מרגיש חיבור מיוחד. בשנים האחרונות אנשים רבים מתעניינים בנושא בקאוציניג - אימון לחיים ועסקים, שמקנה כלים בכל תחום בחיים; בהורות, בזוגיות וגם בעבודה. הרצאה בנושא זה מבטיחה שכול מי שמקשיב לה יקבל משהו ויפיק ממנה משהו שיעניק לו רבות. אם זה שינו בתפיסה, כלים זריזים לשיפור מצב הכלכלי, מצב הזוגיות וההורות. אנשים אוהבים לקבל עצות שיכולות לעזור להם, ודאי אם מדובר בשינוי מהיר שכל מה שנדרש הוא להקשיב ולהחכים.   

קולטורה תרבותית

הרצאות מעניקות פינוק תרבותי, הן גורמות לנו לנדוד למרחבים של עולמות אחרים. מצליחות לנתק אותנו מהמציאות ולהעביר אותנו חוויה מיוחדת ולהתמסר למסע של אדם אחד. גם המרצה תפקידו להכניס את כל הקהל שלו לעולמו האישי ולאפשר להם להזדהות אתו במסע ולהעניק חוויה שלא ישכחו.

קרא עוד: 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה