שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> אירועים ואטרקציות -> אטרקציות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אטרקציות
 

השכרת גנרטור לזולה


ירון ר
 
 

השכרת גנרטור לזולה בים

תופעת הזולות בים הולכת וגוברת בשנים האחרונות בישראל ויחד איתה גדל הצורך בהשכרת גנרטורים.

צעירים רבים ואף מבוגרים בוחרים להעביר מספר ימים על חוף הים ולצורך כך מקימים מעין "זולה" מדובר באוהל או בציליה גדולה הכוללת בדרך כלל גם מספר ספות , מחצלות , מקרר , מערכת הגברה וכל מה שצריך כדי להעביר בכיף מספר ימים בים .

לטובת אספקת החשמל בזולה צריך בדרך כלל לקנות או לשכור גנרטור. לא תמיד כדאי לרכוש גנרטור יקר בשביל כמה ימים בקיץ בים ולכן רבים בוחרים בשירות של השכרת גנרטור לשימוש זה.

איזה גנרטור צריך לזולה ?

התשובה לשאלה זו טמונה בכמות המכשירים אותם אתם מעוניינים להפעיל בזולה. אם מדובר רק במקרר ותאורה יתכן שגם גנרטור בעוצמה של 2500Wיספיק לכם. כמובן מומלץ כי תבחרו בגנרטור בעל מיכל דלק גדול שיאפשר לכם לשהות שעות ארוכות בזולה בין תדלוק לתדלוק.

אם אתם מפעילים מערכת הגברה או ציוד אלקטרוני עליכם להזמין השכרת גנרטור עם מייצב מתח. רוב הגנרטורים החדשים מגיעים עם האופציה הזאת אך חשוב שתדעו כי במידה ותפעילו ציוד אלקטרוני בגנרטור ללא מייצב מתח אתם עלולים לשרוף את הלוח האלקטרוני במכשיר.

השכרת גנרטור איך זה עובד ?

השכרת גנרטור כיום היא פעולה פשוטה המתבצעת במקומות רבים בארץ. יש כמובן לבצע הזמנת גנרטור מראש כדי שלא תתקעו בלי ולאחר מכן עליכם להגיע למחסן האיסוף לקבל הדרכה קצרה כיצד להפעיל את הגנרטור ששכרתם ובסיום השימוש עליכם להחזיר אותו למחסן.

היכן יש למקם את הגנרטור

חשוב לדעת כי ישנם מספר סוגים של גנרטורים חלקם מרעישים יותר וחלקם מושתקים. רצוי כמובן לבחור בהשכרת גנרטור מושתק אך גם אם לא ניתן לבקש מהחברה המשכירה כבל מאריך ולמקם את הגנרטור רחוק יותר ובכך להימנע מרעש הגנרטור.

כיצד מניעים גנרטור ?

הנעת גנרטור הינה פעולה פשוטה המורכבת מארבעה שלבים פשוטים בדרך כלל.

השלב הראשון – פתיחת ברז הדלק. שלב שני – העברה למצב CHOKE  בשלב השלישי  יש ללחוץ על כפתור הONובשלב הרביעי יש למשוך את ידית המשיכה. לכיבוי יש ללחוץ על כפתור off

למידע נוסף : השכרת גנרטור

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה