שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2475
מאמרים: 7519
Like: 59
מאמרים -> אירועים ואטרקציות -> אטרקציות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אטרקציות
 

השכרת הגברה לאירועים


תאיר קליין

תאיר קליין

 
 

אפקט הגברה 2013

השכרת הגברה, השכרת תאורה לחתונה, השכרת הגברה לאירועים

 

השכרת הגברה לאירועים

 

אירועים רבים נערכים בכל רחבי הארץ בכל יום. אירועים מסוגים שונים, בסגנונות שונים ועם מטרות שונות. אירועים משפחתיים, חברתיים ועסקיים, אירועים מכובדים ורציניים ואירועים שמחים וצוהלים, אירועים גדולים ואירועים קטנים. המשותף לכל אלו הוא הצורך בשימוש בציוד הגברה ובתאורה מיוחדת, אשר הופכים כל האירוע ליעיל יותר ובעיקר למיוחד יותר. השכרת הגברה לאירועים היא נושא מורכב למדי. בדרך כלל, במסגרת השכרת הגברה שוכרים גם אדם אשר מפעיל את המערכת, מאחר שיש לדעת להפעיל אותה כמו שצריך על מנת למנוע תקלות. עם זאת, ניתן גם לבצע השכרת הגברה בלבד, ולהפעיל אותה באופן עצמאי. ציוד ההגברה כולל 3 חלקים עיקריים – מגבר, מיקסר ורמקולים. כמות הרמקולים צריכה להיות מותאמת לגודל המקום בו נערך האירוע ולכמות האנשים שנמצאת בו, על מנת שהמוסיקה, הנאומים או כל צליל אחר המושמע באירוע, יגיע לאוזניהם של כל המשתתפים בקלות.

 

תאורה

 

גם תאורה היא חלק בלתי נפרד מכל אירוע שהוא. השכרת תאורה לחתונה, למשל, כוללת השכרה של גופי תאורה שונים ומגוונים, אשר מתאימים לכל אחד מחלקי החתונה. הרי התאורה אשר דולקת בחופה אינה מתאימה לריקודים, וזו שבריקודים אינה מתאימה לסעודה... לכן השכרת תאורה לחתונה כוללת סוגים רבים של תאורות. ישנם גופי תאורה רבים אשר מתאימים לאירועים שונים, או לחלקים שונים של אותו אירוע, כמו החתונה שהזכרנו. כך, למשל, ניתן למצוא תאורה רכה ורומנטית, ולעומתה תאורה עזה ומתחלפת. ניתן להתאים את התאורה לאווירה, וכך, למשל, לשכור גופי תאורה רכים לשעת החופה ואף לסעודה, ולעומתם פליקרים, לדים, כדורי מראות ועוד לריקודי החתונה הסוערים, כדי להעניק אווירה של ריקודים והשתוללות.

 

התאורה וההגברה

 

מערכות התאורה וההגברה משולבות זו בזו לעיתים קרובות, ולכן גם ההשכרה שלהם נעשית פעמים רבות יחד. כך ניתן להתאים את התאורה המתחלפת באולם או בשטח למוסיקה הנשמעת במקום – קצב ההתחלפות משתנה על פי קצב המוסיקה, סוגי תאורה שונים נדלקים בהתאם לסגנון השיר, וכדומה. באופן זה, כל אירוע הופך לחגיגה של ממש, וכל המשתתפים נהנים מן האפקטים המהנים שבו.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה