שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> אירועים ואטרקציות -> אטרקציות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אטרקציות
 

חוגגים יום הולדת משותפת לילדים וחוסכים כסף


rsseowebz

התמונה של ‏‎Gili Webz‎‏.

 
 

פעם אחת בשנה אור הזרקורים מופנה אל הילדים שלכם, וכל משאלה הפועמת בלבם מתגשמת. למרות שאתם מאושרים להיות אלו המגשימים את החלומות של הילדים שלכם, אתם יודעים שעליכם לשלם מחיר לא קטן. חגיגות יום ההולדת בשנים האחרונות הפכו להפקה גדולה שעולה לכם לא מעט כסף. במקום לוותר על אטרקציה נפלאה לילדים כמו השכרת מתקנים מתנפחים לילדים או פעילות של מפעיל פופולארי, תוכלו לחגוג יום הולדת עם חבר נוסף של ילדכם וכך לחסוך בהוצאות הכרוכות בחגיגה. כך, בלי שתשימו לב, כל ההוצאות שלכם נחתכות בחצי.

 

משלמים פחות על הכיבוד לילדים:

 

העובדה שאתם חוגגים יום הולדת עם חבר נוסף מהגן או מבית הספר מאפשרת לכם להפיק את אותה החגיגה רק בעלויות נמוכות משמעותית. גם אם הייתם חוגגים לילדכם לבד, הרי שהייתם מזמינים את כל הכיתה או ילדי הגן והיו לכם הוצאות לא מעטות כלל על כיבוד לילדים. כעת, כמות המוזמנים נשארת זהה גם עם חגיגה משותפת, אך מה שמשתנה הוא ההוצאות שלכם. כל הוצאות הכיבוד, ולא רק הן, נחתכות בחצי.

 

מעניקים מזכרות מבלי לקרוע את הכיס:

 

המטרה שלכם היא להעניק לילד היקר שלכם מניפה יפה של זכרונות מתוקים מחגיגות יום ההולדת. למרות שאין כל חובה לעשות זאת, אתם רוצים להעניק מזכרות לילדים בסוף החגיגה וכך למתג את האירוע של ילדכם כמושקע ומהנה עבור כל הילדים. אם עד היום ההוצאות שלכם על מזכרות היו מגיעות למאות שקלים, כעת גם הן נחתכות בחצי בעקבות ההפקה המשותפת שתערכו.

 

אטרקציה שתוביל את החגיגה:

 

אפשר לומר שההוצאה המשמעותית ביותר בהפקות יום ההולדת לילדים היא ההוצאה על האטרקציה שמשלבים באירוע. החלטתם מראש ללכת על אטרקציה צנועה יחסית ולא על הפעלה גרנדיוזית? גם אם תבחרו בשירות של השכרת מתנפחים בזול לדוגמא, עדיין השותפות עם משפחה נוספת בחגיגה תבטיח כי תשלמו על האטרקציה פחות משהייתם משלמים בחגיגה פרטית לילדכם. החגיגות עם חבר נוסף עבור הילדים הן שמחה גדולה שמעצימה את החברות שלהם! כל אטרקציה שתשלבו, החל מפעילויות מים, דרך פעילויות ספורט ועד השכרת מתנפחים במרכז, יהפכו לנוחות יותר כלכלית. וכעת? חוגגים!


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה