שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> אירועים ואטרקציות -> אטרקציות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אטרקציות
 

טיולי ג'יפים איכותיים בכל הארץ


 karaAdmin

 karaAdmin

 
 

טיולי ג'יפים

יציאה לשטח היא תמיד מרגשת - בין אם אתם מתכננים לעשות זאת ברגל ובין ברכב, במסגרת מסלול סנפלינג אתגרי או בטיול ג'יפים. בכל אחד מהמקרים הללו, חשוב להצטייד באבזור הנכון ולהכיר לעומק את תקנות הבטיחות השונות, אפילו אם אינכם הנהגים (במקרה של טיולי ג'יפים) או מובילי הטיול (במקרה של מסלול סנפלינג למשל). זכרו כי החובה לדעת את נהלי הבטיחות חלה עליכם בכל מצב, ולא רק בגלל ש"צריך להכיר את החוקים", אלא מפני שלידיעת החוקים והתקנות הללו יכולה להיות משמעות מצילת חיים במקרה של סכנה.

כללי בטיחות בטיולי ג'יפים

לא כולם יודעים זאת, אך טיולי ג'יפים למעשה מתאימים לכל עונות השנה - סתיו ואביב, קיץ וגם חורף. עם זאת, לא מומלץ לערוך את הטיול בתנאי גשם קשים, ובמקרים של סערה - או לחלופין בעת אזהרת שטפנות בדרום למשל - חל איסור מוחלט על יציאה לשטח, ללא כל קשר לנסיונכם האישי או לנסיונו המקצועי של הנהג ששכרתם מטעם חברה זו או אחרת. בעת הטיול ישנה חובה לחגור חגורות בטיחות, וכמובן שלא כל גיל ומצב רפואי יכולים לעמוד בטיול. לכן, יש לעקוב אחר ההנחיות ולראות שאינכם עוברים עליהם באף מצב, ולדאוג לשאול את כל המשתתפים לפני האם הם חשים בטוב. אם אתם מעוניינים לנהוג בג'יפ בעצמכם, אתם מחויבים להקפיד על אמצעי קשר עם קליטה גם בתנאים קשים, וכן מומלץ לערוך כמה נסיעות נסיוניות לפני "רגע האמת" במקרה שלא נהגתם הרבה זמן.

טפסים, אישורים, ונהלי בטיחות רשמיים

מלבד ההנחיות הכלליות, יש לעקוב גם אחר תקנות הבטיחות הרשמיות הנוגעות לרכב שאיתו אתם עורכים את הטיול: מטבע הדברים, תקנות הבטיחות הנוגעות לטיולי ג'יפים הן מחמירות ביותר, ונוספים לרשיונות הרכב והנהיגה הרגילים עוד שלל אישורים ותווי תקן, המחייבים את כל המשתתפים בשמירה קפדנית עליהם. כך, אם אתם נהגים המתעניינים בג'יפים להשכרה עליכם לוודא כי החברה המעמידה לרשותכם את כלי הרכב תהיה מקצועית - אך לא די בכך: עליהם לבדוק בעצמכם מהם האישורים שהיא מחזיקה בהם ולוודא כי אין כל טופס חסר. וכמובן שמעבר לכל אלה, עליכם לבדוק שאתם עומדים בכל ההנחיות ושאין בידכם חלילה טופס חסר או פג תוקף כלשהו.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה