שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2388
מאמרים: 7373
Like: 59
מאמרים -> אירועים ואטרקציות -> אטרקציות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אטרקציות
 

טלפתיה ואומנות חושים של אורן שלום


nissim
 
 

טלפתיה היא אומנות תקשורתית בה מתקשרים עם פרט או קהל שלא באמצעות המילה הכתובה. באמצעות התנהגותו ודפוס מחשבתו אומן טלפתיה יודע מה הוא רוצה ועל מה הוא חושב ויכול להפיק מכך את המרב: לספק מופעי בידור לפי הזמנה, לעשות קסמים שיבטאו אל הלך מחשבתו של הפרט, ועוד. אורן שלום הנו אומן חושים המתמחה בטלפתיה. עבודותיו הרבות במוסדות שונים לא משאירות מקום לספק: זהו האיש שלכם בתחום מופעי הטלפתיה לאירועים גדולים ובינוניים.

מופעי טלפתיה לאירועים גדולים ובינוניים

על מנת שמופע טלפתיה יטביע את חותמו היטב באירוע מאד חשוב לעבוד עם קהלים גדולים או לפחות בינוניים של כמה מאות משתתפים. כך, ניתן לייצר BUZZמהאירוע, לקיים מיצגים שנועדו לקהלים גדולים ולהרבות בהזמנת מתנדבים לבימה בהדגמת סצנות שונות מתחום הטלפתיה.

מופעי בידור במסגרת אירועי טלפתיה

במהלך מופעי טלפתיה ישולבו אלמנטים בידוריים, חלקם פרי עמלו של האמן וחלקן מאולתרים לאור ההוואי שייווצר באירוע ועל בסיס הרקע ממנו מגיעים המוזמנים. לדוגמה, אם המוזמנים מאותו מקום עבודה, ניתן להשתמש בהוואי בו על מנת ליצור תכני בידור חדשים במסגרת האירוע.

קריאת מחשבות לכל אורך האיוונט

האומן, בין אם קורא מחשבות בשביל תרגיל ספציפי ובין אם מבקש לספק לכם מופע בידור חווייתי, יוכל לדעת בדיוק מה אתם רוצים לראות ולשמוע, בין אם אתם קבוצת קהל גדולה ובין אם מול מתנדבים. האמן מתמחה בקריאות מחשבות ובהבנת המציאות של הקהל שנמצא מולו. מובטח מופע מהפנט המבטא בדיוק את הלך מחשבתכם, כפי המתוכנן. אם אתם מעוניינים לחזות בתקשורת טלפתית, במופעי בידור ובתרגילי זריזות ידיים מסמרי שיער, הזמינו אמן טלפתיה לאירוע שלכם.

אורן שלום – אומן טלפתיה לאירועים שונים

אורן שלום הנו אומן טלפתיה מן המעלה הראשונה אשר יספק לכם את כל אטרקציות הטלפתיה המגניבות ביותר, אשר מתבססות על קסמים, זריזות ידיים, מופעי בידור ומופעי מתנדבים מהקהל? בואו לחוות את האטרקציה המכוננת ביותר באירוע שלכם ולהבטיח מופעים בלתי נשכחים. אורן שלום התנסה באירועים רבים ברחבי הארץ אשר כללו שימוש בטלפתיה בכל הרמות, במסגרת מופע קסמים, במסגרת מופעי בידור, ועוד.

בואו להגשים חלום ולהזמין אומן טלפתיה זה לאירוע הבא שלכם!


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה