שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> אירועים ואטרקציות -> אטרקציות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אטרקציות
 

יום הולדת לגיל שמונה


Damien Rot

Damienroth

 
 
יום הולדת לגיל 8

יום הולדת לגיל שמונה הוא אחד מימי ההולדת המיוחדים ביותר לילד, בגיל 8 הילדים עוד נמצא טרם ההתבגרות הגופנית המשמעותית יותר של חייו, ובגיל שמונה הילד ייאלץ עוד לחוות את רוב השינויים שילדים יותר גדולים כבר חוו, אבל למצב זה יש גם יתרונות, כאשר נוכל לתת לילד לשחק במשחקים שיכולים להיות מותחים בגילאים יותר מתקדמים, כגון תופסת ,מצא את המטמון ומשחקים אחרים, תמיד ננסה לתת לו לשחק כמה שיותר ובאופן המזהיר ביותר, תמיד נרצה לראות את אופיו בא לידל ביטוי, את כל יכולותיו זוהרות במסגרת הדבר הזה שאנחנו קוראים לו אופי, ולרוב הוא פשוט אהבה עצמית, אבל אצל הילד אהבה עצמית היא דבר טוב, היא דבר שאכן היינו רוצים לראות אצל כל הילדים, היא דבר מצוין שמסמל את תחילת ההתברגנות הבריאה של הילד שלנו.

כך נרצה לראות אותו בגיל שמונה, פועל בעולם ועושה דברים חשובים ומעניינים. אטרקציות ליום הולדת שכזה יכולות לכלול מתנפחים, צבי נינג'ה, כל מיני דמויות שונות ומשונות, שכל הילדים אוהבים כל כך מפני, אולי, שכל הילדים באמת אוהבים כל כך כמו צבי הנינג'ה ושרדר ופיטר פן ופוקימון, שעכשיו חזר לאופנה בגלל המשחק שלו באייפונים.

תמיד ננסה להיות קשובים לאופנות המתפתחות, תמיד ננסה לעשות לילדים את הדברים הכי מעניינים בשבילם, תמיד ננסה לתת להם את כל מה שהם צריכים, תמיד ננסה לתת לילדים שלנו את הטוב ביותר

שוק ימי ההולדת לגיל 8

שוק ימי ההולדת לגיל 8 אינו הזול ביותר ויהיו הרבה אפשרויות שיכולות לעלות לנו אפילו יותר משעלתה לנו כל שנת הלימודים של הילד שלנו. תמיד נרצה לעומת זאת לחפש את היומולדת שתהיה גם הכי זולה וגם הכי משתלמת, תמיד ננסה לחפש את יום ההולדת שתראה לילד שלנו כמה ההורים שלו אוהבים אותו, וכמה ההורים שלנו אהבו אותנו, ואיזו המשכיות נהדרת קיימת פה בתוך התא המשפחתי הזה, יום הולדת, ובעיקר יום הולדת 8, הוא חגיגה משפחתית מתמשכת, מפני שכולם בו באים ביחד, מפסיקים לעבוד, מתכנסים וחוגגים את הולדתו של הילד. אכן מדובר באירוע מרגש שיש לחגוג עם שלל פעילויות מרגשות ומפתיעות לא פחות מן היומולדת עצמה, תמיד ננסה להביא את האנשים שהכי יתאימו לגיל, ואולי בשביל גיל שמונה יתאימו חדרי בריחה, מתנפחים, דווקא לגיל הזה לא יתאימו ליצ נים ודברים דומים, יתאימו דברים יותר מפותחים מזה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה