שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> אירועים ואטרקציות -> אטרקציות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אטרקציות
 

יום הולדת לילדים


Damien Rot

Damienroth

 
 
יום הולדת לילדים

חגיגות ים ההולדת הם חגיגות שטבועות עמוק במסורת המערבית מזה מאות שנים ואין אדם שיום ההולדת הוא לא חלק מהלקסיקון שלו. לאורך השנים חגיגות ימי ההולדת הפכו למקובלות יותר ויותר עד למצב היום שבו אין כמעט ילד אחד שלא חוגג פעם בשנה את היוולדו במסיבה מסוג כזה או אחר. ועכשיו מנקודת המבט שלנו, של ההורים, החודשים עוברים ואנחנו מתחילים להבין שיום ההולדת של הילד הולך וקרב, איך אנחנו הולכים לייצר עבורו את היום הולדת המושלמת? איך נהפוך את החוויה הזו לחוויה מיוחדת יותר מכל? כל המחשבות הללו עוברות לנו בראש והנה הגיע הזמן לעשות סדר בבלגאן ולתת קצת טיפים מסודרים – המדריך לימי ההולדת.

איך חוגגים?

חגיגות יום הולדת לילדים יכולות להיות דרך מגוון גדול של חוויות, סוג ראשון הן יום הולדת בבית – יום ההולדת בבית הן ז'אנר של מסיבות יום הולדת בהן ההורים בוחרים נושא מסוים (בעל חיים, ספורט, צבי הנינג'יה או נסיכות) מסדרים את הבית, העוגה, ההזמנה וכו' לפי אותו נושא ועורכים גם פעילות קצרה כמו סרט או משחק שקשורים לנושא. סוג אחר של מסיבות הן מסיבות בחוץ – מסיבות שבהן אנחנו מוצאים את אורחיי היום הולדת החוצה מהבית ונוסעים יחד למקום מסוים, זה יכול להיות גן חיות, בית קולנוע, טיול בשטח וכו' פעילות זאת דורשת ארגון נוסף של הסעה אבל מוסיפה ערך מוסף של תרבות. אירוע מסוג שלישי הוא מסיבת יום הולדת עם אטרקציה – אטרקציות יכולות להיות מגוון של פעילויות כמו סדנאות יום הולדת, ג'ימבורי, ליצן, קוסם מעגל מתופפים ועוד.

איפה חוגגים?

אז נתנו כבר מספר כיוונים, הנוח ביותר באופן טבעי הוא הבית, אם זאת זה דורש מאתנו להיות אחראים על ההקמה והקיפול של יום ההולדת אלא אם כן אנחנו שוכרים את שירותיה של חברה. מלבד הבית ניתן להוציא את מסיבת יום ההולדת החוצה, זה יכול להיות החצר של הבית או יער שנמצא בקרבת מקום וזה יכול להיות ממש מקום מרוחק שיש תכלית לסוע אליו כמו גן חיות, בית קולנוע, מסלול טיול שיש בו מקור מים או תצפית יפה או אפילו מרכז משחקים כמו קיפצובה, בית חלומותיי וכיוצא בזה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה